Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Annyira meg vagyok elégedve a...

Annyira meg vagyok elégedve a gondozónénikkel hogy szeretnék adni vmit mikulásra. SZerintetek jó ötlet? Komolyan szinte sirok annyira kellemesen csalódtam az egész bölcsödei dologgal kap.ban, hogy tudnám meghálálni hogy ennyire kedvesek a kicsihez?

Figyelt kérdés

Annyira szereti őket és minden gyerek a csoportba. Örülök nekik mert a legkedvesebbek, és a szeretetet szeretném megköszönni nekik

Vagy vigyek inkább óriás narancsokat ? mert gyümit azt lehet vinni egyébkéntis



dec. 5. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert annyira meg van elégedve velük...
dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi mindig kaptunk valami apróságot a kollégámmal az osztály szmk-s szülőjétől. Egyszer egy pici bonbont, egyszer egy csokimikulást, egyszer egy kis noteszt, bele van írva, hogy a "Mikulás a kedves tanítókat is a jó gyerekek közé írta a listára. Mindent köszönünk!".

Egyik sem volt 1500 forintnál több, sőt, de nagyon kedvesnek és figyelmesnek tartom ezt a kis gesztust. Abszolút nem nyalizás, főleg ha közös. De egyébként egyszer egy gyerkőc is jött reggel, hogy a csizmája mellett volt egy tanító néni feliratú csoki is, ezt nekem hagyta nála a Mikulás. Ezt sem vettem nyalizásnak, nem kell mindent egyből annak venni.

A kedvenc dolgaim egyébként azok az apróságok, amik másnak értéktelenek. Például év végén virágot kaptam egy családtól, bár sajnos nem élte túl, a beletűzött szívecske alakú papírra írt üzenet azóta is a konyhám ablakában van.

dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!