Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek mondjuk 15 perc sétára...

Akinek mondjuk 15 perc sétára van a bölcsi, mivel viszi a gyermeket? 2,5 évesen.

Figyelt kérdés
jan. 9. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Időjárástól függ, meg attól, hogy hogy indult a reggel.

Ha amúgy is autóval járok, akkor meg evidens, hogy viszem bölcsibe, utána megyek dolgozni.


Mi a kérdés?!

jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem autóval járunk bölcsibe. Otthonról dolgozom.
jan. 9. 11:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
gyalog, biciklivel, kismotorral, autóval. Nyilván idő és időjárás függő.
jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nálunk van ilyen tolós autó, csak sajnos olyan lassan haladunk sokszor. Ez a problémám. Megy egy darabig. Aztán leáll nézelődik.

Babakocsival nem akar már.

jan. 9. 11:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül gyalog kb 8-10 perc a bölcsi. Ma például a kezemben vittem, van, hogy babakocsival akar menni. Ha rajta múlna, akkor kismotorral mennénk, de nekem reggel ahhoz nincs energiám, meg valszeg oda se érnénk időre.
jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos olyan lassan haladunk sokszor. Ez a problémám. Megy egy darabig. Aztán leáll nézelődik."


EZ teljesen normális, egy gyerek nem "menni" akar, hanem közben "nézelödni is" - így tanulja meg a környezetet, Tervezz be ennyivel több idöt, ha néha nem megoldható, akkor meg beteszed a kocsiba, akkor is, ha nem rajong érte

jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem nagyon izgatott, hogy mit akar, beraktam a babakocsiba és vittem. Pár alkalom után már nem volt tiltakozás.

Viszont hazafelé engedtem neki, hogy sétáljon ha akar, akkor nem mentünk időre.

jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha valahova időre mentem a 2 és fél évessel, akkor a hátamon jött. Onnan hazafelé meg elsétálgattunk és csak akkor vettem fel, ha elfáradt.
jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Sétálva járunk vagy kismotorral, futó bicajjal. Nehezebb napokon néha triciklivel. A babakocsit leadtam mikor véget ért a baba6korstak, nem csinálok a gyerekembol hülyét. És sosem szólok rá ha nezelodik, így tanul. Én vagyok a felnőtt, több időt kalkulalok bele.
jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Vagy babakocsi vagy tricikli, bár mostanában a tirickit inkább akkor használjuk ha nem sietunk vagy játszótérre megyünk. Hazafelé még ahogy akar, de sokszor el van fáradva mert keveset alszik a bölcsiben így hazafelé is tolom.
jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!