Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nál.atok is gyakran beteg a...

Nál.atok is gyakran beteg a bölcsis kicsitek? Milyen gyakran kell otthon maradnia, es a munkahelyet könnyen megtud.játok oldani? Nálunk eddig nem volt baj, január végen 2hetet volt ithon, most megint 1hete es lehet jövő héten se tud menni

Figyelt kérdés

Ha megint jelentem a bölcsibe hogy beteg, pedig úgy tűnt hétfőre rendben lesz, attól aggódok hogy komolytalannak fognak gondolni a gyermeknevelők, ráadásul nagyon zavar hogy folyamatosan a dokit járjuk.

Mindig utáltam orvoshoz menni, ráadásul a gyerekem sokszor hisztizik a dokinál, az is tök ciki.


Nálatok milyen gyakran beteg a gyerek?



márc. 3. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember közepén kezdte, akkor 4 hét után lett először beteg, azóta meg kb 2-3 hét után. Szerencsére eddig semmi komoly nem volt, csak köhögés/orrfolyás. Pár napot itthon maradt, következő héten újra vittem. Szerencsére tudok itthonról dolgozni, de baromira macerás, ha a gyerek is itthon van. Az pedig teljesen hidegen hagy, hogy a bölcsiben mit gondolnak. Amúgy mit gondolnak szerinted? Előfordul, hogy úgy néz ki, valaki jobban van, aztán pedig mégsem, nem?
márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Derjaderja ***** válasza:

Nem, nekem az óvis lányom többet beteg, mint a bölcsis fiam. De összességében nem gáz egyik sem.

Illetve az idei legnagyobb betegség téli szünetre esett.

márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Derjaderja ***** válasza:
100%

Amúgy a posztodra: szerintem semmi furcsát nem gondolnak, max hogy lelkiismeretes vagy. A bölcsi amúgy se kötelező.

Nàlunk 3 nap felett kell csak orvosi igazolás.

márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mióta ciki hogy egy gyerek nyűgös q dokinál? Beteg és egy idegen tapizza q sztetoszkóppal,persze hogy nyűgös... amúgy kB 2 hetet van bent és 1 vagy 2 hetet itthon. Tök átlagos egy bölcsiben,csak le kell mondani az étkeztetést a hétre és utólag leadni az igazolást.
márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szeptember óta bölcsis a fiam. Januárig kihúztuk úgy, hogy 2 napokat hiányzott, merr utána jött a hétvége, hétfőre meg általában jobban is lett. Általában nátha szerű betegségek voltak.

Aztán február elején összeszedett valamit, amitől odavolt nagyon. Másfél hétig volt itthon, antibiotikumot kapott. Eddig ez volt a legdurvább betegség, mióta jár.

Szerencsére rugalmas a munkám, így nagyjából meg tudjuk oldani, na meg van egy férjem is, aki szintén itthon tud vele maradni.

márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mikor bölcsis volt, volt olyan hónap, hogy összesen 3 napot ment.

Egyébként átlag havi 2 hetet biztos otthon volt egész évben, de az a hónap különösen gázos volt.

márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig utáltam orvoshoz menni, ráadásul a gyerekem sokszor hisztizik a dokinál, az is tök ciki."


Nem "tök ciki", hogy egy bölcsis korú gyerek hisztis az orvosnál. Szerintem az orvost jobban meglepi az, ha egy ilyen idős gyerek nyugodt tud maradni.

Ne legyél ilyen megfelelési kényszeres.

márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
November óta bölcsis a fiam, többet van itthon, mint bölcsiben, és azóta én is állandóan beteg vagyok. Most is itthon van, már rendbe jött, de nem akartam még visszaengedni, mert akkor kezdődik minden elölről, láz, antibiotikum. Már azon gondolkodom, hogy kiveszem a bölcsiből, és még maradok vele itthon. Amúgy majdnem minden gyerek hisztizik orvosnál sztem, ezen ne aggódj.
márc. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mindig többen betegek egyszerre nálunk (gondolom máshol is), nem fognak komolytalannak gondolni a gyermeknevelők. Amíg beszoktatáson voltunk 2 hétig, naponta telefonáltak valamelyik szülőnek, hogy lázas a gyerek, vigyék haza.
márc. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8as#

A munkahelyedre így vissza se tudtál menni? Vagy ha igen, hogy oldottad meg, vagy mit mondasz hogy akkor mégse kell a munka?

márc. 5. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!