Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lelkiismeret furdalás a...

Lelkiismeret furdalás a bölcsi miatt? 13 hónapos baba

Figyelt kérdés

Sziasztok


13 hónapos az én pici fiam, igazi anyás gyerkőc nem igazán szoktam hosszabb időre valaki másra hagyni.

A héten megkerestek, hogy nem lenne-e kedvem dolgozni 4 órában. Azt tudni kell hogy kis városban lakunk az én szakmámban pedig nehéz elhelyezkedni. (könyvelő) Úgy éreztem a jövőre is kell gondolni és ez hosszú távú munka lenne kár volna kihagyni. Elmentem beszélni a munkaadóval és fel is vett. A fiamnak intéztem bölcsit itt helyben( sajnos csak magán bölcsi), tegnap el is vittem 1 óra hosszára, tetszett neki, igazából letojta hogy ott vagyok :). Akkor hisztizett csak amikor mondtam hogy indulunk haza.

Hétfőtől szoktatom be, egy hét múlva pedig dolgozom.

Viszont lelkiismeret furdalás gyötör, imádom a fiamat és csak 4 óráról volna szó, de akkor is félek nekem rosszabb lesz az elválás. De neki több mindent tudnék megadni és örülni kell ha van egy ilyen munkalehetőség.

Ha volt valaki hasonló helyzetben, hogy illeszkedett be a gyerkőc? És hogyan bírta a szülő feldolgozni?

24N


2013. máj. 25. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

mondjuk 2 évesen már bizti nem a nagyszülők fognak a babára vigyázni, hanem bölcsibe fog járni. :)

nagy valószínűséggel.

2013. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel gond. csak nalunk van, hogy 3 evig itthonmaradnak az anyukak a gyerekkel. Amugy, ha konyvelo vagy, kis vasors - valu hasonlo, akkor csinald otthonrol. Net, gep, programok ugy is megvannak gondolom. a tobbit meg lehet elvinni, behozni naponta - hetente. Szerintem a ferjed is szivesen segit benne, es neked is jo lesz, ha egy kicsit visszarazodsz a munakba.

Azoknak, akik meg kardoskodnak, hogy korai. Ha a gyerek lelkileg elviseli, akkor miert ne?

2013. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!