Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha gondozó néni dohányzik?

Figyelt kérdés
Nem a gyerekek mellett és nem is a szemük láttára, nálunk a konyhán át az utcára járnak ki dohányozni...
2013. júl. 23. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kinek mi köze van hozzá- ezt gondolom :)
2013. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Iszonyatosan cigi ellenes vagyok, de azért túlzásokba nem esem.. :) Mindenki saját joga, h dohányzik-e v nem. Ha ezt úgy "űzi", h a gyerekem tőle messze van, nem szívja a füstöt, illetve kellőképp megmossa utána a gondozó néni a kezét, akkor csak csinálja.. Sokszor már megsajnálom a dohányzókat mostanában, egyre nagyobb a gyűlölet ellenük! :)
2013. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én sem dohányzom, de ha nem a gyerekekre fújja a füstöt, akkor az ő dolga.
2013. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 8-ból kettő dohányzik, ugyanígy "elbújva" ahogy írtad.

Semmi kivetnivalót nem látok ebben, felnőttek, a saját döntésük, ettől nem lesznek rosszabb szakemberek.

2013. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi,addig nem zavar ameddig nem a gyerekm orra alá fújja.
2013. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Én szomorú lennék.Egy bagós kezén,ruháján azért lehet érezni a cigiszagot. S igaz nem elötte de érezhető hogy büdös a kezük.S most azzal a kézel meg büdös szájszaggal üljön le a gyerekekkel játszani,foglalkozi? Párom nevelőapja bagozott nagyon sokáig(16-17 éves korától)s a lányunk pl oda se ment puszit adni neki amig cigizett. Most fél éve letette a cigit és már odamegy hozzá és ad puszit is. A lakásukban is jobb illat lett.


Egyébként mi reggelente többször is találkozunk a gondozónénivel mert ott lakik a bölcsi mellett és viszi a gyerekét a másik csoportba. Szerintem csúnya lenne ha tolná a kocsit és közben bagózna.Pedig ott ugye magánemberként megy..

2013. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne haragudjatok már!A gondozónő,az ovónő,a pedagógus is csak ember!Mindenkinek szive joga eldönteni h cigizik e.En is felhaboritonak tartom mar ezt a dohányosok ellen való hadjáratot,kezd hasonlitani lassan a valamikori boszorkányüldözéshez.

Nálunk az összes nagyszülő dohányzik es a közelebbi rokonok,barataink is.Eszembe nem jutna h ne adjam a gyerekemet a kezükbe,csak ezért.Ettől függetlenül nagyon jó nagyszülei a fiunknak!

A kérdésedre a válasz: lesz...m h a gondozónő dohányzik e,amig a feladatat tisztessegesen elvegzi

2013. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hu de meglepődtem.. Mind a válaszokon,mind a lepontozáson..
2013. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leendő gondozónőként ha valamelyik kollégám dohányozna, engem csak azért zavarna, mert akkor kimegy a csoportból. Viszont így legalább tart szünetet.
2013. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
Le tudnám e lejmolni egy stanglira?
2013. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!