Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan (nagy) szülő, aki...

Van olyan (nagy) szülő, aki látja, ha csúnyácska a gyermeke/unokája?

Figyelt kérdés
Nem az átlagos, vagy annál szebb gyerekekre gondolok, mert nyilván ez egy árnyalt dolog, és elfogultságában mindenki a sajátját látja a legszebbnek. De mi van azokkal, akiknek TÉNYLEG CSÚNYA a gyereke, az vajon érzékeli?
2013. aug. 22. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan látja, hiszen nem vak, de tudod, mindenkinek a sajátja a legszebb! ;)

Az én lányom átlagos kislány, szép a pofija, viszont az egyik füle elálló, de nekünk és a családnak ő a legszebb kislány a világon! :)

2013. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így gondolom, írtam is. Nyilván minden kisgyerekben van (még a kifejezetten szépnél is) vmi "nem arányos", vmi kis "hiba", de ettől még (és/vagy pont ezért) gyönyörű. De vannak kimondottam csúnya gyerekek, én erre lennék kíváncsi, vajon látják-e a hozzátartozók. Pl. az én nagybátyám a saját unokájára mondta (persze viccesen), hogy "paripafejű", a valóban nem túl jól sikerült kisfiúra.. Még nekem is rosszul esett, függetlenül attól, hogy igaza van...
2013. aug. 22. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Én bízom benne, hogy nem sok van ilyen, szomorú lenne. Minden gyermek egy csoda, és ha már huncutul csillog a szeme, ugyan kit érdekel, hogy nem a legszebb?
2013. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cserediák voltam és az a család ahol laktam ott az anyuka mondta, hogy ő tudja, hogy a nagyobbik lánya nem szép. Nem a gyerek előtt mondta, de én többször hallottam tőle. Nem csúnyázta le vagy ilyesmi, hanem csak annyit mondott rá, hogy nem szép. Szerintem egy teljesen átlagos kislány volt.
2013. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz a kérdés, mint: Látja-e magáról egy ember, hogy „csúnyácska”?

Vajon látja? (Lásd a Zámbó Jimmyről elterjedt hiedelmet, hogy ő szépnek tartotta magát. :)

2013. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amikor először láttam a fiamat,nem volt oda tőle,"nem tartottam szépnek" a szobatársam gyereke jobban tetszett. Idővel egyre szebbnek láttam, és így évek utána visszanézve az ujjszülöttkori képei gyönyörű volt. Kislányomnál ugyanez volt a helyzet ,ő nagyon pici volt, vékony, hosszúkás feje, de ahogy teltek a napok őt is egyre szebbnek láttam.
2013. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, én is ugyanígy voltam, míg a kórházban voltam mindkét fiammal. Mára pedig már csodálkozom, hogy hogy váltak a világ legeslegszebb férfiúivá.. :)

Egyébként a csecsemők többsége tényleg később alakul, de én konkrétan arra gondoltam, amikor már látszódnak a végleges vonások, nagyobbacska kisember esetén.

2013. szept. 12. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!