Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek megvetendő egy...

Szerintetek megvetendő egy szülő, ha 14-15hónaposan beadja a gyermekét bölcsibe?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 11:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2kislányom van az első 4éves a második 1éves.3év és 3nap van köztük,szóval az első még nem is járt oviba,amikor megszületett a hugicája.most már 4éve vagyok itthon és megmondom őszintén,mostanában sokszor depressziós vagyok az itthon léttől.imádom a picikémet és sajnálom beadni bölcsibe de muszáj közösségbe mennem mert megbuggyanok itthon.nem tudom mennyire érthető amit írtam
2013. aug. 25. 14:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Tökéletesen érthető, menj nyugodtan dolgozni. A gyerekek jól ellesznek társaságban.
2013. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
A lányom most szeptemberben, valamivel 1 éves kora előtt kezdi a bölcsit. Èn megyek dolgozni, nem azért, mert különben éhen halnánk, hanem mert nekem is hiányzik a munka, felnőtt társaság. Ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Szerintem 1-másfél év otthon elég, hosszabb idő nekem sok lenne. Azt azért hozzátenném azért, hogy a legideálisabb az lenne, ha 4-6 órás munkalehetőségek lennének, mert főállás mellett kőkemény szervezés kell, pl. nagyszülők, nagynéni segítsége 1-1 nap a héten.
2013. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

tökéletesen érthető voltál ,menj el dolgozni nyugodtan.nem lesz baja a gyereknek a bölcsiben .

2013. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem! Sokkal egészségesebb, ha nem nőtök össze három évig! Nyugi, szeretni fogja a környezetet és mindketten még jobban fogjátok élvezni az együtt töltött időt!
2014. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

Na ha látná egy-egy anyuka véleményét itt egy valamire való gyermekpszichológus....én igen is megvetem az olyan anyát, aki “nem bírja már otthon, kell a felnőtt társaság...”. Ez is egy munka és elvállaltatok amikor úgy döntöttetek gyereket szültök! Mit gondoltatok majd séta galopp lesz? Egy gyereknek minimum 3 éves koráig az anyukára van szüksége és nem vad idegen gondozó nőkre, meg gyerekekre. Ezt ti tényleg el is hiszitek? Bírom az ilyen “kell neki a gyerek társaság” című belemagyarázásokat...Ja...egy évesen....nem kell neki más csak az anyja. Amúgy lehet gyerekkel is közösségbe menni, de ha minden kötél szakad és anyuka nem bír magával akkor ott van a családi napközi heti 1-2 alkalommal.

Aztán az ilyen anyukák csodálkoznak, h a gyerek a bélcsavarodasig visszatartja a kakit vagy épp bepisil még 3 évesen is, viselkedés zavaros meg neurotikus....

Felre értés ne essék, ha muszáj az más de ez nem a muszáj kategória. És meg nyugtatjatok is egymást. Gratulálok!

2018. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

2 évesen akarnám beadni, de másfél lesz, amikor kezdődik az ovi.

A félévkor beadást nem kockáztatom meg, mert arra nincs garancia.

Bölcsibe nem jókedvében viszi az ember a gyereket.

F.asza lesz az éjszakázások mellett visszamenni dolgozni és munka után folytatni a pörgést a gyerekkel.

Hülye lennék ezt szándékosan.

2022. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#bölcsit akartam írni nem ovit… már fogalmazni sem tudok…. Klassz lesz dolgozni
2022. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!