Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi pénzt szántok a bölcsis...

Mennyi pénzt szántok a bölcsis gondozó néni névnapjára?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
0 Ft-ot, de ha közös ajándék és illetlensége nem beleadni, akkor 500 Ft-ot.
2013. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
0 Ft
2013. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem járunk itt, de úgy gondolom én, hogy 0 ft. Ez a gondozó néninek, összes tanárnéninek, karácsonyra, névnapra, pedagógusnapra, évzáróra ajándék túlzás, ami van Mo-n.
2013. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 0 forint a helyes. Elég lesz az iskolába beadni a pénzeket érettségizésig.Túlzás ami megy ezen a területen. Én azt mondom, hogy pedagógus napra(mert ők a gyerekek első nevelői, tanítói) lehet valami jelképes praktikus dolgot venni, nem drágát, de az, hogy névnapra, születésnapara- nem. És nem is várják el, ha nem szokatják rá őket a szülők.
2014. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!