Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más anyukát is megviseli a...

Más anyukát is megviseli a bölcsikezdés?

Figyelt kérdés
Biztos tiszta hülye vagyok, de engem nagyon megvisel lelkileg a kisfiamtól való elválás, aludni sem nagyon tudok, agyalok, milyen lesz a bölcsis élet, hogy fogja viselni. Én pedig új munkahelyre megyek, ettől is izgulok azért. 22 hónapos, most van lehetőségem munkába állni,csak nagyon nehéz az elválás.. Én vagyok a hülye vagy Ti is megszenvedtétek? Mire gondoljak? Mikorra lesz könnyebb?
2013. szept. 5. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom hétfőn kezdte a bölcsit. Sokat voltunk már előtte ott, tehát első két nap délelőtt már ott is hagytam. Nem szeretett volna hazajönni velem mikor értementem. Ez megnyugtató volt számomra. Tegnap reggel viszont sírt, ahogy eljöttem, mondanom sem kell, hogy a hazafelé vezető utat hangosan végigbőgtem, biciklivel voltam, így elég kellemetlen volt számomra, viszont mikor mentem érte akkor ismét nem szeretett volna velem tartani, mondta, hogy marad. Tehát ismét megnyugodtam. :) A gondozó azt mondta, hogy reggel az elválás után, már hipp-hopp be is fejezte a pityergést. Na meg egy másik, egy kicsit idősebb gyerektől látta, aki azért sírt, mert a mamája hozta és nem az anyukája.

Én is új munkahelyen kezdek majd, de így, hogy tudom, hogy szeret ott lenni, és jó dolga van ott, így könnyebb. Meg amúgy is eleve nagyon kis közösségi gyerek, szeret másokkal lenni.

Gondolj arra, hogy az ő érdeke is, hogy más gyerekekkel együtt játszon, legyen. Nem foghatod a pici kezét állandóan. Vigyáznak rá, ne aggódj! Tudd elengedi. Fájdalmas, de hozzászoksz majd te is, meg ő is.

2013. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív hozzászólást és a bátorítást:)

Persze, az eszemmel tudom és ugyanígy gondolom, hogy az elválás mindig rossz, legyen 2 éves a gyermekem vagy 3. Egyszer eljön ez a pillanat, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar:) Kisfiam is elég társaságkedvelő, bár ez nem garancia semmire, azért bízom benne, hogy könnyen vesszük az akadályokat. Nehéz ez mindenhogy, bármikor is jöjjön el az anyától való elválás ideje. De sajnos ez van, pénzből élünk. Na meg, ahogy írtad is, nekik is önállósodni kell. Bízom benne, hogy minden oké lesz:)

2013. szept. 5. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:
En a heten kezdtem dolgozni.Irto nehez.Meg kell szokni.Kerdesedre valaszolva,engem is megvisel.De azt mondom,naprol-napra jobb! Kitartas!!! :)
2013. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!