Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Fiam októberben lesz 1 éves,...

Fiam októberben lesz 1 éves, jövő októbertől szerettem volna bölcsibe adni, de úgy tudom lecsúsztunk róla. Hogy lehet ez? Nem elég egy évvel előtte szólni? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Muszáj visszamennem dolgozni, nagymama nincs, gyesből éhenhalunk, magánbölcsire, csanára nincs pénzünk.
2013. szept. 17. 09:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok, szintén győri. Itt azért van hely :), persze van olyan bölcsi, ahova csak protekcióval lehet bekerülni, de többségében aki jelentkezik, bejut. Kérdezd meg a védőnődet, nekem is ő szólt, hogy kb. mikor van a beiratkozás. Mindenkinek a Mónus Illés úti bölcsibe kell beiratkozni, és ott a papírra ráírni, hogy melyik bölcsikre pályázik. Én telefonon hívtam őket tavasszal, nagyon készségesek voltak.
2013. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy a Cuha utcaiba tartozunk, majd megérdeklődöm :)
2013. szept. 17. 18:53
 13/13 anonim ***** válasza:

Fiam most szept 26án tölti be az 1 évét

ÉPp ma voltunk beiratkozni a bölcsibe. Márciusban mehetünk

Itt szeptembertől májusig van beiratkozás.Mivel van aki évközben megy át oviba,vagy kiveszik,így soxor van üresedés

Egy bölcsis csoport van.max 12 gyerek

úgyhogy gondolhatod milyen sokan várnak helyre

szóval ne aggódj előre.menj be mihamarabb megérdeklődni

2013. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!