Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új bölcsődei óvodai ágyakról?

Figyelt kérdés
Én kényelmetlenek látom szerintem a régi jobb volt ezen majdnem a földön alszanak. [link]
2013. szept. 30. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már 2,5 éve a bölcsiben is ilyenen aludt, és tavaly meg idén az oviban is. Soha nem panaszkodott, hogy rossz lenne.
2013. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól kényelmes valami, hogy magasabban alszik az ember. Erről, ha leesnek, nem esnek nagyot.
2013. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a közepe ezeknek egy masszív de rugalmas szövetféle, tehát kényelmes nekik. Az meg hogy alacsony, nem teszi kényelmetlenné. Csak nem esik nagyot aki lefordul róla. 1.voltam.
2013. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal praktikusabb és biztonságosabb, mint a régi, összecsukható ágyak.

Régebben több eset is történt, hogy a kisgyermek ujját odacsípte, sőt tanárom (csecsemőgondozónak tanulok) mesélte, hogy egy kisfiúnak az ujjának a vége teljesen leszakadt miatta... (Persze, nem mostanában történt, kb. 10 évvel ezelőtt.)

2013. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

Külsőre ugyanilyen, amin fekszenek, de fából van, és van rajta matrac.

Ha az a baj csak, hogy alacsony, vigyél be hozzá ilyet: [link]

Így már elég magas lesz.

2013. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, pont azért mert alacsony, nem lehet róla nagyot esni. A fiam a bölcsiben, és most az oviban is jókat alszik ilyen ágyon.
2013. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik,nem esnek tul nagyot,és a lányom soha nem panaszkodot ezekre az ágyakra .
2013. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi egy 8-10 cm vastagságú szivacson aludtunk, szóval...
2013. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kényelmetlennek tűnik,de nem az!

Amikor én is megláttam,hogy ilyenen alszanak,azt hittem eldobom az agyam,gondoltam én,hogy milyen kényelmetlen,kemény,szar.

Kérdeztem is a lányom,hogy nem kényelmetlen,és azt mondta,hogy nem.

A szomszéd ovis kislánynak annyira tetszett,hogy ilyet kért tavaly karácsonyra. Meg is kapta,és ha nem megy oviba,akkor ezen alszik délután,és hétvégén is.Persze az éjszakát a rendes ágyában tölti.

Sokkal praktikusabb. Az én lányom a régifajta ágyakról rendszeresen lefordult,és a homloka mindig tele volt kék foltokkal.

Tervezek neki én is venni egyet itthonra,a délutáni alváshoz:)

2013. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!