Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a gyermekeddel egy huszonéves, pályakezdő fiatal fog foglalkozni a bölcsődében?

Figyelt kérdés

Ha úgymond a te gyerekeden "gyakorolja be" a szakmát, csúnyán fogalmazva. Jobban figyelnéd, hogy hogyan bánik a gyerekekkel? Meg tudnál benne bízni ugyanúgy, mintha már 15 éve dolgozna ott?

Vagy ha azt látod, hogy a gyermeked minden reggel oda fut hozzá megölelni és otthon is sokat emlegeti, akkor az elég "bizonyíték" lenne?



2014. febr. 22. 13:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Örülnék a fiatalnak, mert a legtöbb ősdolgozó már fásult, türelmetlen és maradi is. Az ilyenek sütögetik előszeretettel a bélyegeket a gyerekre. Rögtön hiperaktív mindenki, akinél nincsen csend-rend-fegyelem.

A fiatal egy csomó új dolgot fog kamatoztatni a gyereked, ő még be is akar vágódni az új munkahelyén, úgyhogy extra türelmes. És a gyerek mindig megtalálja azt a pedagógust, aki a szívének kedves. Biztosan lesznek ott többen is. Ha a gyereked szereti, biztos lehetsz a választásában.

A gyerek meg a részeg mondja meg mindig a tutit!

2014. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, ha ennyire szereti a gyerek, akkor valamit jól csinál. Ráadásul egy pályakezdőben még meg van a lelkesedés, az odaadás, az elkötelezettség a szakma iránt. Lehet, hogy pár dolgot még ki kell tapasztalnia, de minden gyerek más. Egy tapasztalt ovónőt is érhet váratlan helyzet.
2014. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen baj. ráadásul őt is majd figyelik a kollégák és úgy is szólnak ha valamit nem úgy csinál ahogy kéne. és ált.-ban több türelmük is van még..
2014. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi kifejezetten olyan bölcsit kerestünk a pedagógus édesanyám tanácsára, ahol fiatalok dolgoznak, de nem abból a "könnyű bejutni az óvónőképzőre, megjelölöm ezt, mert máshova nem vesznek fel" generációból. Így én a lelkes fiatalokra szavazok. :)
2014. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

mi az oviban fogtuk ki, az egyik óvónő pályakezdő. nagyon örültem neki első perctől, igatzából a másikban csalódtam pozitívan, mert nagyon lelkes a tapasztalt is, pont mint a kezdő.


pedig magamról tudom, hogy ez az a munka amibe belefásulhat az ember

2014. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, mivel nincsenek előítéletem majd eldől.
2014. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hátha ne a második vagy többedik gyerek akkor a szülő is a saját gyerekén gyakorija be az anyaságot. Szóval semmit nem szólnék.
2014. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

# 4/7

35-40 éves pályakezdő óvónőt hogy keresel?

2014. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Tőled is menekültek amikor elkezdtél dolgozni? Elítéltek ezért?
2014. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Az ős-gondozó is türelmetlen sokszor és a pályakezdő is, mi pont ez utóbbit fogtuk ki, nagyon durva dolgokat tett, és ki is rúgták, szóval szerintem van türelmes és türelmetlen pályakezdő. Alapvetően örülnék :)
2014. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!