Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Őszintén! Minden egyes anyuka...

Őszintén! Minden egyes anyuka dolgozik akinek bölcsis a gyereke?

Figyelt kérdés
Nem hiszem ...
2014. márc. 24. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki azt orta h 20 honapos gyereke nem jatszik masokkal az nagyon el van tevedve. 14 honapos a lanyom de imad mas gyerkocokkel jatszani. Elvezi nezni h mit csinal, aztan leutanozza, szeret a masiknak "magyarazni" es egyszeruen elvezi a gyerekek tarsasagat. Egy ekkora gyereknek igenis szuksege van a vele egykoru gyerekek tarsasagara.
2014. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én 2 évesem nagyon is játszik más gyerekekkel, de ez mindegy is.:) Nem azért adtam be, hogy játsszon másokkal, hanem mert mennem kellett dolgozni, ez csak külön öröm nekünk, hogy szereti a bölcsit.

A témára visszatérve: nálunk majdnem mindenki dolgozik. Egy nőről tudom, hogy soha nem is dolgozott, és nem is fog. Ilyenek meg mindig lesznek, de a többség dolgozik felénk, az biztos.

2014. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Csak az a fura, hogy reggel 8-kor az én gyerekem az első, délután négykor meg ő az utolsó. S én csak 6 órát vagyok bent, mivel tanár vagyok. A többi utazás. Nekünk a felvételihez kellett a TELJES idejű munkáról igazolás. Én senkitől nem sajnálom a bölcsis helyet; de hogy miképp oldják meg mások a napi nyolc órás munkát, az érdekelne.
2014. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem igaz, nem az én hibámból.Mikor a gyerekem bölcsibe ment elkezdtem dolgozni,de sajnos nem jött ösze,3 hónap után abbahagytam (vállalkozó voltam) utána elkezdtem egy 3 hónapos tanfolyamot,azt elvégeztem,és december óta nem dolgozom,a lányom meg ugyanúgy jár bölcsibe.Bár nem így terveztem,de valahol még örülök is neki,mert elég beteges,sokat hiányzik a bölcsiből,és munkahely mellett nem tudnám ezt megoldani.Remélem ovira már megerősödik majd.Nálunk van olyan anyuka aki megszült,majd azzal a lendülettel a nagyot beadta bölcsibe.Én mondjuk az ilyet nem értem,bár ő dolga.
2014. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahogy megfigyeltem, a többségnek nem dolgoznak a szülei. Érdekes mód pont ők azok akik a legkésőbb viszik haza a gyereket...
2014. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!