Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Őszintén, ciki ha egy fiatal,...

Őszintén, ciki ha egy fiatal, "csinos" lány csemegepulton dolgozik?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az ilyenekről? Más is gondol arra h biztos tanulatlan? Vagy csak nekem gáz az ilyen? Oda kéne mennem dolgozni, de... semmi kedvem, tanultam van több iskolám, de sajna most csak ez adódik...

Kérlek, ne "piszkáljatok" én csak véleményt szeretnék "hallani"!


2010. júl. 1. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki bárhol is dolgozol.Legalább van munkád nem úgy mint a mai fiataloknak(bár én is csak 20vagyok)akik csak azért buknak meg többször a suliban hogy ne kelljen dolgozni.Aztán idővel úgyis tovább fogsz lépni.Arra legyél büszke,hogy pénzt keresel
2010. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2010. júl. 1. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A munka sosem szégyen, ciki :)
2010. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki! Más kapva kapna a lehetőségen ,hogy elvállalja ezt a munkát. A legtöbb fiatalnak tényleg nincs munkája se.

Örülj neki,hogy te dolgozhatsz!:)

2010. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek azt a munkát is meg kell csinálni. Egyáltalán nem tartom cikinek. Sokkal jobb, mintha otthon ülnél. Tisztelek mindenkit aki dolgozik.
2010. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! Csak neme azért gáz egy kicsit, mert tanultam egy csomóz és erre tessék, csak ez van most! Fölösleges volt suliba járni!
2010. júl. 1. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyből nem lehetsz vezérigazgató 1 multinál.Valahonnan el kell kezdeni.Amíg ott dolgozol legalább lesz pénzed és ha találsz közben olyan munkát ami a képesítéseidnek megfelel oda kell menni
2010. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért, egy fiatal csinos lánynak a főút mentén kéne dolgoznia?:) Ok, vagy butikban?

Most melyik fáj jobban a fiatal, a csinos v a tanult?:)Ha öreg és csúnya, akkor rendben volna:O:D

2010. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha örömödet leled benne,akkor nem baj az :)
2010. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Köszi a válszokat! Csak neme azért gáz egy kicsit, mert tanultam egy csomóz és erre tessék, csak ez van most! Fölösleges volt suliba járni!"

Sose fölösleges. Ki tudja mit hoz még a jövő.

2010. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!