Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok is volt családlátogatá...

Nálatok is volt családlátogatás a bölcsődei beadás alatt?

Figyelt kérdés
Mi volt akkor?Mit néztek?Mit akartak?
2014. jún. 26. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elméletileg azt figyelik meg, hogy hogyan viselkedik a kisgyerek a megszokott közegében, hogy tudják, hogy mit kellene elvárni tőle a bölcsiben. Erre van egy kérdőív is, hogy hogyan alszik, eszik, miket játszik, stb.

Nem azt nézik, hogy milyen rendezett a környezet, hanem a gyerek érdekében van a látogatás.

2014. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk nem volt, nem is engedtem volna be őket. Közük nincs a lakásunkhoz.
2014. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

1. vagyok.

Nálunk volt a bölcsi előtt is, ill. az ovinál is. Mint írtam nem a lakásra kíváncsiak.

2. válaszolónak: Ha ilyen ellenséges vagy velük, miér is bízod rá a gyerekedet? Tényleg csak a gyerek viselkedésére kíváncsiak.

2014. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok ellenséges. Senkit nem engedek be a lakásomba. A bölcsiseknek meg semmi köze hozzá.
2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nekem nincs vele gondom,jöhetnek nyugodtan,csak kiváncsi voltam,hogy mit néznek vagy miért jönnek házhoz.

2014. jún. 26. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen lesz. Nem sok idő, mivel altatási időben jönnek, így vissza is kell érniük. A gyerekről lesz szó, a szokásairól, érdeklődési köréről, stb. A lényeg, hogy jobban megismerjék a gyereket, hogy könnyebb legyen a beszokás. Anyuka is kérdezhet. Egy kicsit személyesebb ismerkedés, ami a gyerek érdekét szolgálja. Egyáltalán nem a lakást nézik, körbe se mennek, oda ülnek, ahova hellyel kínálod. Legalábbis nálunk.
2014. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4!


Ugye tudod, hogy ezzel azt sugallod, titkolni valod van, igy a bolcsode siman értesít heti a gyamhivatalt, azokat meg koteles vagy beengedni.

2014. jún. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván nem azt nézik, van-e plazma a nappaliban, kedves egyik korábbi válaszoló...

Arra kíváncsiak, hogyan él a kisgyerek, milyen játékokkal szeret játszani, hol alszik, mit szokott meg.

Nálunk nagyon aranyosak voltak, kb. fél órát maradtak és játszottak a gyerekkel. Nekem fontos, hogy megismerjék őt, akkor jobban megértik. Megkínáltam őket mindennel, nem kértek semmit, csak egy üdítőt.

2014. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazán érdekel mit sugallok. Ez az én otthonom ahova senkit nem engedek be. Ez csak a mienk.
2014. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is nemsokára jön a beszoktatás és engem is erdekelt hogy minek jönnek ki. De igy már jobban tesztik a dolog,szerintem is hasznos ha megismerkedik velük a gyerek ,ők meg megfigyelhetik a szokásait nagyjából.Amugy én se szeretem ha kijárkálnak.Pl a védőnői látogatásokat is utáltam. De ennek ezek szerint nem a nézelődés a célja.
2014. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!