Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok is volt családlátogatá...

Nálatok is volt családlátogatás a bölcsődei beadás alatt?

Figyelt kérdés
Mi volt akkor?Mit néztek?Mit akartak?
2014. jún. 26. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2014. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bölcsiben kötelező volt! Szeptembertől megy oviba, és itt lehetett választani, legyen vagy sem. A 25 fős csoportból ketten voltunk, akik szerették volna.. Azért kértem, mert így egy kicsit meg tudom ismerni az óvónéniket, tudunk beszélgetni, ha csak fél órát is, de később úgyis csak kutyafuttában tudunk majd beszélni. Meglátják milyen közegből jött a gyerek, 3-4 évig velük lesz a legtöbbet napközben, nem árt ez.
2014. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 alf válasza:
komcsio maradvány, lekádereznek és örülj, ha minden rendben van. Tök fölösleges. Én persze nem tudok meg semmit azok körülményeiről, akik a gyerekemre vigyáznak.
2017. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!