Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ket bolcsodebol i kirugtak,...

Ket bolcsodebol i kirugtak, hogy magyarazzam ki?

Figyelt kérdés

Palyakezdokent kirugtak az elso munkahelyemrol,mert nem tudtam ugy teljesiteni.

A masodiknal egy szarkavaras eredmenyekepp kuldtek el.

Ugyanaz a munkakor volt mind a ketto.

Most megyek allasinerjura megint ugyanabba a munkakorbe.

Hogy magyarazzam ki,hogy miert mentem el a munkahelyekrol? Mindket helyen csak par honapot voltam...Az egyik szerzodeses papirra kozos megegyezes felmondas van ra irva masikra meg egyoldalu...:(


Koszonom a valaszokat.:)



2014. júl. 3. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
egyoldalunal mondd hogy kavaras miatt, mert nem kedvelt vki. a masiknal meg azt hogy nem tudtad megoldani a bejarast vagt hasonlo
2014. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Első hely: családi okok miatt nem tudtál bejárni.

Második: elmondod az igazat.

2014. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

koszonom.:) a masodiknal megmondom a szarkavarast.na de az elso? az nem szerencses h nem tudtam bejarni...

vmi mas indok? hnap megyek interjura,fontos lenne...

2014. júl. 3. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

miért nem jo? mostanra rendeződtek a dolgok


de elmehetünk bagy hazugság irányba

mondd azt mamá/anyukád/tatád/apukát...... beteg lett, ápolni kellett, nem biztad másra. (lehet átmeneti betegség is vagy súlyos is)

nem tudok mást így kitalálni!

majd ird meg mit mondtál végül!

2014. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, ha valaki hazudik. Jobban értékelem, ha valaki igazat mond.

Szerintem ez másnál sincs másképp.


Főleg egy ilyen munkakörben kellene igazat mondani és nem hazudni.


Remélem ettől még megkapod az állást.

2014. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, ha felhívják a munkahelyedet, és rákérdeznek, egyből kiderül, hogy hazudtál...Szerintem is mondd meg az igazat, egyik sem vérlázító dolog.
2014. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

A közös megegyezés lehet azért, mert megtaláltad a második állást. Azt pedig azért, mert az intézmény bababarátibb votl, mint az első pl.


vagy az elsőnél lehet pont ilyen indokod, hogy nem pont úgy, hogy másképp nevelték a gyerekeket, mint ahogy tanították neked. Te szerettél volna mittomén barátságosabb vagy fejlesztőseb, vagy biobb étkezésübb stb oktatási intézményben részt venni.


A közös megegyezés lehet a főnökkel kölcsönös unszimpátia, az sem annyira gáz. Esetleg mondhatod, hogy be akartál iratkozni egy tanfolyamra, ami végül nem indult el, viszont a munkával nem lett volna össze egyezteethető.

Vagy visszajött egy kismama, és felajánlottak egy határozott idejú szerődést, vagy menesztenek, és inkább a közös megegyezést választottad.


A lehetőségek tára kimeríthetetlen...

2014. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell egyáltalán tudniuk az elsőről?
2014. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek.:) Rendesek vagytok.


Kedves 5-os Valaszolo:

Nem tudom ki beszelt Neked arrol h hazudnek az igazat szeretnem mondani ugyanakkor nem akarom es fogom megmondnai h kirugtak.Az elso munkahelyemen tenyleg nem volt meg a kozos hang minden kolleganommel,de alapvetoen jol ereztem magam,a masodik borzalmas volt.

Ezert gondoltam arra h azt mondanam h tanfolyamon akartam tanulni a masodik helyrol ezert mondtam fel(ez reszben igaz is),de pont ott van le irva a papirra h ki lettem rugva.

Esetleg meg otletek? :) A hazugsagba bele gabalyodnek...

2014. júl. 3. 23:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Első hely: pályakezdő voltál és nem szerettél volna máshol is tapasztalatot szerezni. Így közös megegyezéssel felmondtatok. Nem tudhattad hogy a következő hely milyen lesz. Ebből tanultál és ha most a harmadik helyen jó lesz, mindenképp szeretnél maradni, hosszú távra tervezel.
2014. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!