Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hány éves korig lehet bölcsibe...

Hány éves korig lehet bölcsibe beadni a gyereket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen ez nagyon jó, hogy menjen az ember dolgozni, de a gyerekelhelyezést oldd meg ahogy akarod.
2014. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nah ez volt a szuper gyed exra projekt is,de helyet már nem biztosítanak hogy hova tegyük a gyereket,nekem szerencsére sikerül úgy vissza menni hogy csak hétvégén fogok dolgozni,akkor van ki vigyázzon a gyerkőcre de nagyon sokan vannak akik nem tudják így megoldani és bölcsibe sincs hely.Barátnőm kisfiát Pesten úgy vették fel bölcsibe ( szeptemberbe lesz 3) hogy mivel kora szülött volt és bizonyos szinten el van még maradva a kortársaitól erre volt egy vizsgálat és az a papír alapján sikerült bejutniuk,amúgy esélytelen lett volna.
2014. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

"A szülő vagy a törvényes képviselő a gyermek húszhetes korától a harmadik életévének a betöltéséig kérheti a gyermeke felvételét a bölcsődébe. Legkésőbb annak az évnek december 31-ig kérheti, amely évben a gyermek a harmadik életévét betöltötte."

Teljesen egyetertek az előttem szólókkal, folytasd a leszoktatást és addig hadd járjon a bölcsibe. Tudom, milyen nehéz megélni egy fizetésből. Oviba amúgyis csak szobatisztán mehet a gyermek.

2014. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kérdezőtől kérdezem, hogy mit csináltál eddig, hogy nem sikerült szobatisztaságr szoktatni a gyereket???

Milyen bölcsőde az , ahol ilyen sokan vannak egy csoportban?

Az inkább gyerekmegőrző, nem bölcsőde.Milyen szakmai munka folyik ott - szerintem ott csak gondozás tud megvalósulni, mert mire 25 gyereket ellát nem hiszem, hogy tartalmasan tud foglalkozni a gyerekekkel, csak őrzésükre van lehetősége. És - igen elvileg 12 illetve max. 14 gyerek lehet egy csoportban.

2014. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!