Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisfiam 2 éves lesz, mire...

Kisfiam 2 éves lesz, mire megszületik a kistesója, járhat bölcsibe majd?

Figyelt kérdés
Beadhatom bölcsibe a terhességem utolsó 1-2 hónapjában, valamint szülés alatt és után egy rövid ideig. nekem is könnyebb lenne, ő pedig gyerekek közt lenne. így mehet államiba, vagy csak magánba?

2014. júl. 9. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hely akkor beveszik, de elsőbbséget élveznek azok, akiknek szülei dolgoznak, vagy tanulnak, ahol 3 gyerek van, vagy ahol az orvos védőnő javasolja a bölcsit, ezekután ha marad hely, akkor felveszik
2014. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha van munkahelyed, munkáltatóid akkor be. Hivatalosan felveszik ha ezek az iratok meg vannak, az már más kérdés, hogy egyrészt hátra kerültök a listán, másrészt a kicsi miatt a nagyot lepasszolni nem a legjobb döntés testvérféltékenység szempontjából sem.
2014. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már felvették bölcsibe, úgy volt, hogy szeptembertől megy, de mivel kismama lettem, így egy félévvel később, tehát január februárra gondoltam, és március elejére vagyok kiírva. holnap lesz pont szülői a bölcsiben, ott is rákérdezek majd, hogy megy az ilyesmi. csak gondoltam tájékozódom előre.
2014. júl. 9. 11:59
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
De miért akarod bölcsibe adni ha otthon leszel a kicsivel????
2014. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

pont ezt akartam írni én is:minek adod bölcsibe ha úgyis otthon leszel??

Jaaaa hogy nem bírsz el kettővel..akkor nem kellett volna még egy gyereket bevállalni!!

És az ilyenek miatt van az hogy aki meg menne dolgozni hogy ne halljanak éhen azok gyerekei meg már nem férnek be!!

2014. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem a véleményeteket kérdeztem!!!! tojok rá, hogy mit gondoltok!

előzőeknek köszönöm!

2014. júl. 10. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

szégyeld magad!Milyen ember vagy te!

Másnak szíve szakad meg mert évesen vissza kell menni a piszkos anyagiak miatt dolgozni és a gyereket KÉNYSZERBŐL be kell adni bölcsibe!

te meg a saját kényelmed érdekébe teszed be,és ezzel meg elveszed más gyerekétől a helyet aki tényleg dolgozna!Sajnálom a gyereked és nem érdekel hogy tojsz a véleményünkre akkor is leírom!

2014. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem a kérdező töröltette a válaszod, hanem én.

miért kell bántani? Ahová a kislányom jár bölcsibe, 10-en vannak egy csoportban. A 10 gyerekből 6 gyerek anyukája otthon van vagy a kistesóval, vagy terhesen. És SENKI nem nézi le őket, és senki nem ítéli el őket

2014. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted...attól,hogy nem vágják a képedbe,attól még igen.A bölcsőde a dolgozó embereknek van,nem az otthon ülő,gyereket nevelő anyukáknak.Aki mindenképpen le akarja passzolni a gyereket,az irassa csanába,de ne más elől vegye el a helyet.
2014. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9-es vagyok

Nálunk például senki elől nem veszik el a helyet, mert még így sincs telítve a bölcsi

2014. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!