Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek bölcsődei betegség...

Akinek bölcsődei betegség esetén bébiszitter vigyáz a gyerekre, mennyit fizet neki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 16:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem 500 ft az nem sok és az illetőnek szakirányú végzettsége referenciája van azt mondta neki jó igy ő azért csinálja mert szereti ezt a munkát A rászoruló családokon szeretne segíteni!

De tudok olyat is aki ingyen teszi!

2014. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11-gyes biztosan van ilyen is, de nem ez az általános. Ha valaki ilyet talál ok. Itt az volt a kérdés, hogy mennyit fizetnek a bébiszitternek.
2014. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó akkor a válasz 700-1000ft/óra

De van aki 500ftot kér óránként illetve 15.000ft egy hétre

Szerintem fontos hogy tapasztalt szakképzett referenciával rendelkezzen gyerekszerető legyen! Bpn drágábbak az árak mint vidéken

2014. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy valakinek nagy tapasztalata van, de könyörgöm 2 hetes betegség esetén akkor az nettó 100 ezer ft. Nem tenném tűzbe azért a kezem, hogy a bölcsibe vagy az oviban egy hónap alatt ezt megkeresik, (ami persze szintén nem normális) ráadásul nekünk anyukáknak akkor a 100 rugón felül ki kell fizetnük a maradék két hétre az ovit is. Gyakorlatilag a keresetem elmegy rá. Csak ez egy 22-es csapda. Ha te mész betegállományba akkor kirúgnak. Ha fizetsz mást, akkor meg nem marad kereseted. Semmi mást nem lehet tenni, mint benyelni ezt a szivatós időszakot és kivárni míg a gyerek immunrendszere megerősödik. Vagy anyuka otthon marad ingyé', aztán meg sehova nem veszik föl, mivelhogy évekig otthon lógatta a lábát... Mekkora szerencséje van annak, akinek van segítsége! :-(
2014. aug. 20. 18:36
 15/27 anonim ***** válasza:
52%

Az nagy kincs ha van segitség!

Anyósom azt mondaná hogy minek az ilyennek gyerek aki otthagyja másra. Csak elfelejtette azt hogy nem a 70-80 években vagyunk ahol mindenkinek volt munkája most már más a helyzet gondolom nem kedvtelésből mentek dolgozni!

2014. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%
Valóban kicsit 22-es csapdája és igazad van sok mindenben. Nem tudom mit dolgozol, nagyszülőket, tesót, rokont nem tudsz bevonni? A másik, hogy próbáld nagyon hamar elejét venni a hosszan tartó betegségnek.Biztosan megteszel mindent gondolom, csak ha nem romlik le nagyon az állapota, akkor rövidebb ideig vagy vele otthon, vagy kevesebbet kell kifizetned bébiszitterre.
2014. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Sajnos anyósom nem él, az anyám meg dolgozik. Férjem ugyan van, de mivel gyes mellett dolgozom majd, csak én leszek jogosult táppénzre menni a gyerek betegsége esetén, ha jól tudom. Viszont nálunk is 3 betegség után szépen elköszönnek anyukától. Úgyhogy az ő szabijából és az én betegállományomból gazdálkodhatunk csupán. Muszáj gondolnom egyéb lehetőségre is, mert egy 2 és egy 4 éves gyerek mellett, nyilván több szabadidőre lenne szükség, amit csak idegen bevonásával fogunk tudni megoldani. Bírom az olyanokat, akik így látatlanban ítélnek. Ha meg nem dolgoznék, akkor meg nem tudnám biztosítani neki az alapvető dolgokat. Szerintem az a rosszabb helyzet.
2014. aug. 20. 18:53
 18/27 anonim ***** válasza:
13-as az utólsó mondat nagyon tetszett, mert ez valóban így van. Fontos dolgokat írtál le. Én egy időben olyan munkát voltam kénytelen végezni, ami nem a szakmám volt, de nem találtam mást. Azt is úgy csináltam mintha a legjobban fizették volna a kollégák meg is jegyezték, hogy csinálnám még ha szeretném is.Szóval mindkét dolog fontos legyen gyerekszerető és fizessék meg:)))
2014. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor nincs mese akit csak tudsz vonjál be. A bölcsiben kezdetben biztos hamarabb megbetegszik, de ha megerősödik az imm.renszere ritkábban lesz beteg, csak a munkahelyed valahogy maradjon meg, remélem sikerül megoldást találnod.
2014. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Ha ilyen van akkor napi 10-11ezer, mert annyit van itt. Kaját ad neki elmosogat maguk után. Ha netán hírtelen gyógyszer vagy kaja kell elmegy érte, de alapvetően nem ez a dolga, hanem, hogy vigyázzon a gyerekre. Imádják egymást, szakképzett évekig dolgozott hátrányoshelyzetű csecsemőkkel akikről lemondtak. Egyáltalán nem tartom drágának.
2014. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!