Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek bölcsődei betegség...

Akinek bölcsődei betegség esetén bébiszitter vigyáz a gyerekre, mennyit fizet neki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 16:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az 1-nek örülök, biztos, hogy tapasztalt és jó szakember.
2014. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
én nem azt mondtam h szeretetből kell megélni. hanem azt hogy ha nekem kéne babysitter akkor azt is figyelembe venném hogy szeresse a munkáját, ne a pénzért csinálja csak. persze engem is érdekel a pénz hisz abből éllek de azért vállaltam a gyerfelügyeletet mert szerettem csinálni örömet találtam benne, élveztem, nem éreztem azt hogy ezt muszáj mert kell a pénz. én ilyen értelemben gondoltam. de kösz hogy lepontoztatok!
2014. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22-es ezt amit írtál azt szerintem mindenki figyelembe is veszi mikor interjuztat egy leendő bébiszittert, csak ahogy írtad kicsit mást lehetett belőle kivenni. Vannak emberek akik ninsennek úgy oda attól amit csinálnak, de becsülettel megcsinálják, mert pénzt kapnak érte és van ennek az ellenkezője is.Szerintem legyen jó szakember, vonzódjon a gyerekekhez (szeresse) és fizessék meg a munkáját. Azt hiszem ebben egyetérthetünk, a pontozással meg ne foglalkozz.:))
2014. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát. Kizárólag zöld kezet nyomtam, mert normális válaszokat kaptam! :-)


Nyilván én is figyelembe fogom venni a szakami tudást, a gyerekszeretet, de előbb fogok választani egy tapasztalt nyugdíjas gondozónénit, akinek kell a pénz, mint egy fiatal gyereket , aki úgy gondolja szereti a gyerekeket, aztán ha mondjuk felmegy a gyerek láza, azt sem tudja mit csináljon vele. Az sem mindegy, kit engedek be a lakásomba, ráadásul nehéz elképzelni, hogy vad idegenre legyen bízva a gyerekem a 4 fal között.

Nagyon nehéz, és hát alig van miből válogatnom. Per pillanat, mindössze 4 hirdetőt találtam, aki annyira volt szimpatikus, hogy egyáltalán felvegyem vele a kapcsolatot. Abból egy válaszolt idáig. Kiváncsi vagyok milyen lesz, remélem szimpatikus lesz nekem is és a gyerekeknek is egyaránt. És persze megfizethető is legyen.

2014. aug. 20. 23:20
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én bébiszitter vagyok tapasztalt szakképzett Hol keresel bébiszittert? Én Budapesten élek!

Várom válaszodat!

2014. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem Budapest. Tatabánya. Azért köszönöm!
2014. aug. 21. 08:03
 27/27 anonim ***** válasza:
Mindenben igazad van amit írtál és sok sikert kívánok!
2014. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!