Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek nem gyors ez a...

Szerintetek nem gyors ez a tempó? 1 nap után már ott kellett hagyjam.

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdtük a beszoktatást a 22 hónapos kislányommal.

Ekkor együtt voltunk kint a többiekkel az udvaron 1 órát. El volt, vegyült, érdeklődött a többiek iránt. Tegnap, mikor megérkeztünk, akkor már ott kellett hagyjam fél órára. Sírt, mikor mentem érte.

Ma 1 órára kellett ott hagyjam, szintén végig sírta. :(

Egyébként egy nagyon kedves, alkalmazkodó kislány. Sokszor van mamánál, és nővéreméknél, ott egyáltalán nem hiányol.

Nem gyors ez a tempó szerintetek? Nem kéne több idő, hogy megismerhesse a helyet és az őt körül vevő embereket? Annyira aggódom, a szívem megszakad érte. Ha nem lát, akkor állandóan csak pityergek. :(


2014. szept. 3. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, én megpróbáltam kikaparni az óvónéni szemét az első pár alkalommal (sajnos nem sikerült, pedig felnőttfejjel nézve is megérdemelte volna, a rihéje) :D .

De nálunk nem volt beszoktatás, otthagytak, aztán kész. Muszáj óvodába adnod? Én várnék vele.

2014. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te azt sem tudod, hogy egy 22hónapost nem óvodába adnak,vagy azt nem tudod, mi az, hogy ovi, vagy bölcsi.A te szemedet nem lehet kikaparni, mert szemtelen vagy:)
2014. okt. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!