Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tényleg baj, ha nem sír a...

Tényleg baj, ha nem sír a beszoktatás alatt a lányom :O?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdtük a beszoktatást, két nap ott maradhattam vele, szerdán már csak addig míg megreggelizett, és ott hagytam másfél órára, ma már csak bekísértem, és fél 12ig volt.

A gondozónéni szerint minden rendben volt, evett ivott,pisilt,nem sírt.

De azt mondta, hogy ez így nem jó,mert minden gyereknek sírnia kell :O

A nagyobb lányom is ilyen volt, ott nem sírt, inkább itthon érződött meg rajta, hogy anya hiányzott. Jobban és többet hisztizett, és vagy két hétig, csak anya kellett midnenre


2014. szept. 18. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni az ilyen embereket. Ha nincs gond, akkor az is gond? Ha nincs baj, akkor csináljunk? Nem szeretem, amikor valaki össze-vissza hadovál és feszültséget kelt a másikban, csak azért, mert épp jól alakulnak a dolgok és akkor mondjuk, vagy tegyünk valamit, hogy nehogy már jó legyen neki!


A lányoddal nincs semmi baj, megérett erre, fel tudja dolgozni. A gondozónőnek viszont vannak problémái szerintem.

2014. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd fog valószínűleg. Az első 2 hétben a fiam sem sírt, aztán 1 hétig minden reggel úgy hagytam ott, hogy sírt (de csak ameddig látott). Aztán ez elmúlt, általában gond nélkül bemegy, de vannak nyűgösebb reggelek is.
2014. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondják,hogy általában minden gyerek sír, ha nem az elején akkor lehet,hogy egy hónap múlva kezd el reggelente sírni, (ez a rosszabb szerintük) de is abbamarad egy idő után!
2014. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem sírt a lányom az első három nap. Negyedik nap reggel a nyakamból tépték le. Az volt az igazán szörnyű érzés.

Szerintem még nem igazán fogta fel a dolgot.

2014. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 1-2 hét múlva kezdtek sírni a gyerekeim. szinte megkönnyebbültem, mert engem is izélgetett az óvó néni. :)
2014. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

fiam 5 éves... se bölcsibe, se oviban nem sírt.

illetve de, egyszer sírt, mert gombaleves volt az ebéd, nem szereti de nagyon éhes volt. annyira, hogy zokogott :D


egyébként nagyon anyás, du. 4-től reggel 8ig alig szakad le rólam, de imád közösségbe járni, soha nem volt gond ezzel :)


már bocsánat, de kapja be a gondozónő, ha minden jó, miért kell lelkifurdalást kelteni anyában???

2014. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem baj az enyém se sírt.
2014. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt olyan gyerekünk aki nem sírt szinte soha, de neki az anyukája távol volt és nem kötődött senkihez, mert mindenkivel el kellett, hogy legyen a rokonságban.Előbb-utóbb sírni fog. Az is lehet, hogy félreértetted a gnőt, mert esetleg ő is tapasztalta már azt, hogy nem sír, majd csak később és azt néha nehezebb kezelni, mintha kezdetben sírna, lehet, hogy így értette, de szerintem beszéld meg vele ne emészd magad ezen:))Sok sikert!
2014. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem sírt pedig nagyon anyás, viszont szeret járni, szereti a gyerekeket. Amúgy nem probléma, egy szakértő mondta, hogy amelyik gyerek könnyen beszokik, az biztonságban érzi magát, emiatt nem kell aggódni, mert pont, hogy jó dolog.
2014. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sem sírt. Az első időkben imádta, mesélte boldog-boldogtalannak, hogy ő már bölcsis. Azóta eltelt két hónap, a bölcsiben továbbra sem sír, elvan, nagyon jó kislány, itthon viszont teljesen kifordult magából, sír éjjel-nappal, és nagyon szófogadatlan lett. Nála így jön ki. Remélem, előbb-utóbb túl lendülünk ezen a nehéz időszakon. :(
2014. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!