Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ez más bölcsiben is normális...

Ez más bölcsiben is normális vagy megszokott dolog?

Figyelt kérdés
Nem tudják felvenni a fiamat a bölcsibe, mert nincs hely, de más körzetből is jár oda gyerek. Ez így fair? Más idehozza ebbe a bölcsibe a gyerekét, én meg vigyem el máshova?
2014. nov. 26. 11:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy indok, de én nem tudtam előre, hogy dolgozni fogok, mivel nem visszamentem, hanem sajnos egy olyan fordulatot vett az életünk, hogy muszáj volt munkát találnom.
2014. nov. 26. 13:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor marad a csana vagy a magánbölcsi. Nálunk a csanát is az ovi üzemelteti, így nem sok költséggel jár.
2014. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szfváron, pl csak akkor van esélyed, ha rögtön a baba születése után beíratod a 2 év múlva következő tanévbe :(. A fiamat anno 1 évesen írattam be, úgy, hogy 2 éves korától járna, akkor mondta az egyik bölcsi vezető, hogy írassam be az összesbe, mert akkor talán valamelyikbe fel tudják venni. Így is lett. most a lányomat már 3 hónaposan beírattam 2016 januárra :)

Igazság szerint több férőhely kéne és normális szabályozás, mint pl az ovikban megvan, hogy áprilisban van a beíratás és akkor beíratod és kész.

2014. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lányomat mikor bölcsibe akartam adni már tavaszal beíratam ,hogy szeptembertöl járhason .
2014. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
és a bölcsödéknél nincs körzetesités.
2014. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!