Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha jön a második baba akkor a...

Ha jön a második baba akkor a nagyobb mehet bolcsibe? Vagy ha már elkezdte elküldik?

Figyelt kérdés
Van egy 19 hónapos fiam.szeptembertol menne bölcsibe. Még nem vagyok terhes de idén szeretnék az lenni. Ha elkezdi a bölcsit a fiam és akkor leszek terhes akkor elküldhetik a bölcsiből mert én itthon vagyok? Ha most esnék teherbe akkor ugye fel sem vennék?
2015. jan. 23. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bölcsibe vannak akik terhesek, de a gyerek bölcsis. Szeritnem hamár felvették akkor nem küldik el.
2015. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha dolgozol akkor felveszik. terhesen is van aki dolgozik... utána, hogy mi lesz, a bölcsitől függ. van ahol nem rakhatják ki, van ahol 3 hónap haladékot kap anya, aztán ha nem hoz friss munkáltatóit akkor kiteszik a gyereket, hisz más meg dolgozna, az otthon lévő anya meg megoldja a felügyeletet. de magánbölcsibe minden további nélkül viheted
2015. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
89%
én a helyedben nem adnám bölcsibe a fiamat ha már várom a kis tesót és otthon vagyok akkor had legyen ő is velem otthon:)
2015. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem fontos , akkor én biztos nem adnám be ilyen pici babaként a bölcsibe!A szívem szakadna meg akkor amikor a nyakam szorosan fogja, hogy ne hagyjam ott !
2015. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Az a gyerek szeptemberben bőven elmúlik 2 éves, nem most akarja a Kérdező beadni a bölcsibe. A legtöbb gyerek ilyenkor már igényli a gyerektársaságot, szeretnek járni.
2015. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Ha szeretnek járni ! Sajnos még 3 évesen is az óvodában nagyon sok gyerek félve megy, és nehezen szokik be!
2015. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó Köszönöm hogy te figyelembe vetted hogy addigra azért már nem lesz annyira pici. 27 honapos lesz addigra. Pontosan azért szeretném ha jàrna mert jó ha gyerekek között van és nem csak velem. Nem lepasszolni szeretném. Én hasznosnak találom a bölcsit. Ezért is kérdeztem hogy elküldik e ha jönne a tesó. ..
2015. jan. 23. 15:08
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen nem minden gyerekre igaz. De ha a Kérdező gyereke igényli a gyerektársaságot, unatkozik már majd 2 évesen otthon, akkor adja be. Én csak arra reagáltam, hogy pici babának lett titulálva egy 2 éves elmúlt gyerek, akinek szörnyű lesz menni.
2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Pont ebben vagyok én is. 10 hónapos a fiam, 2 hónapos terhes vagyok. Szeptembertől mentem volna dolgozni, ő pedig bölcsibe (áprilisban kell jelentkezni szeptemberi kezdésre) de szeptemberben szülni fogok. Visszamegyek dolgozni 2 hónap múlva szülésig. Közben beadom a bölcsibe a jelentkezést és ha lehet, mindenképp járatni fogom legalább heti 2 nap. (Szeptemberig magánbölcsi lesz heti 2 nap, ezt szeretném folytatni szülés után is.)
2015. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
De aranyos. Az egyetlenként, akinek feltűnt, hogy nem most, hanem majd 8 hónap múlva menne a gyerek bölcsibe, le lettem pontozva. :)
2015. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!