Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ébred pár hónapos babád...

Hogy ébred pár hónapos babád a délutáni alvásából? Az enyém mindig keservesen sírva,8 hónapos, nem tudom, ez is a szeparációs szorongással függne össze?

Figyelt kérdés
Csak érdekességképpen kérdezem,nem aggódom végülis emiatt,csak kíváncsi lennék,régebben volt,hogy úgy ébredt hogy nem is "szólt" hanem játszogatott még egy darabig,most meg mint akivel nem tudom mi történt,úgy kell nyugtatgatni. Éjjel nincs ennyire kétségbeesve.(akkor is ébred többször)
2011. ápr. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
én picim 10 hónapos.sokszor sírva ébred délután,de sokszor meg egyből kavar...észre sem veszem,hogy felkelt.ha viszont sírva ébred,nekem is magamhoz kell vennem hosszabb időre,mert ha előbb teszem le,mint azt Ő gondolná,akkor hatalmas nagy baj van:)))
2011. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok...bocsi,a kérdésre nem válaszoltam:)

nem tudom,ez a szorongós korszak valóban van,de hogy ettől ébred-e sírva?nem hiszem,mert néha meg nagyon jó kedvvel kel fel.nem tudom,mitől lehet.talán rosszat álmodhat?

2011. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi babánk teljesen nyugodtan kel fel.Észre sem veszem néha,hogy fent van,csak akkor,hogyha benézek hozzá,vagy gügyög és azt hallom a bébiőrzőn.
2011. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nállunk is sürűn előfordul,ő 2 hét múlva 1 éves!Nemtudtam még én sem rájönni mitől lehet,talán fogzás,szeparációs szorongás,rosszat álmodik vagy én még néha az éhségre is gyanakodok!Nekem is sokszor 10-15 percembe is kerül mire megnyugszik,szorosan ölelem magamhoz,mondjuk ilyenkor ő is bújik nagyon!
2011. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!