Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek melyik az az...

Szerintetek melyik az az ideális kor, amikor már el lehet vinni egy gyereket a bölcsibe, mert élvezi a társaságot, és nem szenvedi meg anya hiányát?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 07:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
15 honaposan kezdte a lanyom a bolcsit, semmi baj nem volt a beszoktatassal, imadta. Mai napig imad bolcsibe jarni. 2 eves elmult. O nagyon igenyli a gyerektarsasagot. De minden gyerek mas. De azert h tarsasagban legyen nem adtam volna bolcsibe. Viszont nem bantam meg h bekerult, sokat tanult ott is. Egyarant es rosszat. Minden gyereknek mas a termeszete, nalunk sosw volt siras, mas gyereket meg ugy kell behuzni es nagyobb koraban kezdte el. A bolcsi a dolgozo anyukaknak van nem pedig azert mert a gyerek unatkozik otthon.
2015. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy a bölcsi a dolgozó anyukák miatt van, szerencsére létezik csana is, ahová ilyen kitételek nélkül is lehet vinni gyereket
2015. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Bölcsibe nem azért szokták beadni a gyerekeket, mert annyira élvezik a társaságot, hanem azért mert kényszer! Két ismerősöm is van, akinek 1 éves kor alatt lett bölcsis a kisgyereke, az egyik nagyon társaságkedvelő volt, mindkettőt ki kellett venni pár hónap után mert nagyon sokat voltak betegek, kórházban voltak állandóan és így már nem "érte meg".

Anya hiányát 2 éves korig kb. nem fogja pótolni a társaság. Én ennél sokkal kisebb gyereket biztosan nem adnék közösségbe, főleg nem egész napra.

2015. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%
Egy jó anya a legjobb társaság 3 éves kor alatt, nem a bölcsőde.
2015. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%
na ezért nem adják egyesek 3 éves korig a gyereket közösségbe, kérdező :)
2015. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
40%

Én is vártam már ezt a választ, hogy a gyereknek csak az anyja jó társaság, másra nem is vágyik.

Fura, hogy az én fiam inkább a bölcsis társaival játszik a játszótéren, nem velem. De biztos nem szeret.

2015. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%
Azért az önbecsülés-rombolás elég erősen megy ezen az oldalon. Már persze ez csak akkor érint, ha nem vagy jó anya. Döbbenet.
2015. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Ki rombolja kinek az önbecsülését?
2015. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
szerintem értetted.
2015. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem, csak a kötekedés jön át. Az,hogy egy normális gyerek egy évesen már unatkozik az anyja mellett. Hát nem.
2015. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!