Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A ti bölcsitekben is folyton...

A ti bölcsitekben is folyton cukros teáztatták a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nagyon mérges vagyok, hogy ha a gyerek szomjas, azonnal öntik nekik a cukros teát. A sima víz eszükbe se jut. Nem tudom, honnan jön az az elmélet, hogy a tea jó a gyereknek....

2015. márc. 29. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem. Alapesetben víz van. Tehát ha szól, hogy szomjas kap vizet. Étkezésekhez szoktak teát, szörpöt... adni.

De mint valamelyik hozzászóló írta ez nem csak a bölcsi/ovi szokás. Az én fiamnak hiába kínálnak bármit csak vizet (vagy ha reggelihez tej van azt) iszik. Pedig sosem volt tőle tiltva, mi is iszunk teát, üdítőt, gyümölcslevet, de neki egyszerűen nem kell.

És szintén egy előző hozzászólóhoz kapcsolódva, sok múlik a genetikán. Nekem már hiányzik 3 fogamat kihúzták, a fogaim fele tömött. Pedig próbálok rájuk úgy vigyázni, mint a hímes tojásra. Fogmosás, fogselyem. évente 2x fogorvos... és mégis. Sajnos a fogdogi is megmondta én csinálhatok akármit nekem úgysem lesznek olyan fogaim, mint pl a nagybátyámnak, akinek 65 évesen 1 tömött foga van, pedig ő napjában 1x mos fogat, édes szájú.... Sajnos nem ezt örököltem, nem olyan felépítésű a fogam. Ha nem szeretnéd, hogy a gyerkőcnek azt adjanak szólj. Mondjuk nálunk már a beszoktatáskor rákérdeztek ezekre a dolgokra.

2015. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!