Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Csak nekünk megy nehezen a...

Csak nekünk megy nehezen a bölcsikezdés?

Figyelt kérdés
Három hete járunk bölcsibe, de szinte minden nap pityereg. Eddig talán összesen három olyan délelőtt volt amikor nem sírt. Valahogy úgy érzem, csak nekünk ilyen nehéz ez. A környezetünkben az anyukák elmondása szerint nagyon könnyen beilleszkedtek a gyerekeik a bölcsibe. Pedig állandóan jártunk közösségbe. Nem nagyon eszik, szomorkodik. Nagyon el vagyok keseredve. (2 éves kislány)
2015. márc. 31. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 3-4 hét volt, tehát annyira könnyen nekünk sem ment, de a gondozók szerint kb. ennyi a normális idő. Én sosem hittem,hogy valaha megszokja. Nálunk az vált be,hogy az apja vitte be reggelente. Ő sokkal nyugodtabb volt, ő tényleg azt gondolta,hogy a bölcsi jó hely! :) És láss csodás, az apjának kisebb volt a műsor. Utána már én is vihettem.
2015. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! - 3 hét? ne keseredj el, bár tapasztalatból tudom, borzalmas tud lenni! Igaz kislányom ovit kezdett, bölcsis nem volt, nos szeptemberben kezdte, s 2 hete értünk el oda, hogy nem sír amikor bemegy... :( kezdetben jó 2 hónapig minden reggel szívszaggató sírás- könyörgés, hogy ne kelljen mennie... majd jött az, hogy nyelte a könnyeit, majd mikor be kellett lépni zokogásban tört ki ( velem együtt az ajtó másik oldalán) , januártól már csak pityergés vol mikor bement, s most sem boldog... szomorú mérhetetlenül... szóval én azt hiszem írhatom, hogy tudom milyen a nehéz beszokás... és mennyire rossz látni, hogy mások mosolyogva adják le a gyerkőcöt, te meg még mindig könnyezve mész ki az oviból....
2015. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi 3 hét alatt szoktunk be, és nem volt könnyű, de most már szeret járni, picikét pityereg, de csak addig, amíg lát, utána nem. :)

azt hittem nem fog soha beszokni, de szerencsére nagyon jók a gondozónők!


ne aggódj, minden rendben lesz, légy türelmes!!

2015. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

ne foglalkozz azzal, hogy mások gyereke mennyi idő alatt szokott be. mindenki más.

2015. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Remélem szépen lassan megoldódik a helyzet!
2015. ápr. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!