Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egyedülállóak gyereke elsőbbsé...

Egyedülállóak gyereke elsőbbséget kap felvételnél. De ha nincs munkám akkor is kell igazolás? Bővebben kentebb

Figyelt kérdés

kaptam levelet hogy felvételt nyert a bölcsibe, mellette meg egy mellékletet, amin ez áll:


"A bölcsödei fekvételt érintő jogszabály változás miatt szeretnénk tájékotatni arról, hogy abban az esetben ha keresőtevékenységet folytat, vagy folytatni kíván, azt munkáltatói igazolással kell alátámasztania."


én szeretném beszoktatni a babát mielőtt munkát vállalok és senki nem fog engem úgy alkalmazni, hogy oké, 1 hónap múlva várjuk, szóval úgy tervezem kb szept-ben megy bölcsibe én meg ha nem találok munkát okt-ben, elmegyek munkaügyi által dolgozni ők mindig biztosítanak munkát(többször voltam már pedasszisztens általuk két munka között)


szóval ha nincs semmilyen igazolásom akor is mehet bölcsibe?


2015. ápr. 22. 08:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egyedülállóak esete
2015. ápr. 22. 08:13
 2/11 A kérdező kommentje:
*szóval én szeptember előtt min 2 héttel ahogy kérik, nem tudok semmiféle igazolást benyújtani nekik
2015. ápr. 22. 08:15
 3/11 anonim ***** válasza:

"hogy abban az esetben ha " - tehát ha van, igazolás,

ha nincs munkád, elmondod, szóban, hogy még nincs, és keresel. Elég nehéz ügy ez ma, nem kell tovább ragozni, nincs még és kész.

2015. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
" abban az esetben ha " - itt a lényeg a mondatban... mivel még nem lesz munkád akkor, így nem kell semmilyen igazolás... majd ha lesz munkád bemutatod, hogy már dolgozol, ha akkor kérik - én legalábbis így értelmezem a mondatot :)
2015. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen én is figyeltem hogy "HA"

viszont ha m.viszony feltétele a bölcsödei felvételnek, akkor ez a HA jelentheti azt is, hogy mert ha nincs, az sem baj, max nem veszik be a gyereket..

2015. ápr. 22. 08:27
 6/11 anonim ***** válasza:

"felvételt nyert a bölcsibe"

- már felvették ez csak egy + adminisztráció: "vagy folytatni kíván" - tehát nem feltétele, a felvételenek

2015. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bölcsit hívd fel. Nálunk ugyan felveszik a gyereket, de ha nincs munkáltatói az első napjára akkor törlik.
2015. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk 1 hónap után sem hozol munkáltatoit kirakják a gyereket,tehát szeptember elején kezditek a beszoktatást akkor oktober elejére kell a papir.
2015. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hamis munkáltatói játszhat?
2015. ápr. 22. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze csaljál. Hátha valaki aki tényleg dolgozna ezért nem tudja beadni.
2015. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!