Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egyedülállóak gyereke elsőbbsé...

Egyedülállóak gyereke elsőbbséget kap felvételnél. De ha nincs munkám akkor is kell igazolás? Bővebben kentebb

Figyelt kérdés

kaptam levelet hogy felvételt nyert a bölcsibe, mellette meg egy mellékletet, amin ez áll:


"A bölcsödei fekvételt érintő jogszabály változás miatt szeretnénk tájékotatni arról, hogy abban az esetben ha keresőtevékenységet folytat, vagy folytatni kíván, azt munkáltatói igazolással kell alátámasztania."


én szeretném beszoktatni a babát mielőtt munkát vállalok és senki nem fog engem úgy alkalmazni, hogy oké, 1 hónap múlva várjuk, szóval úgy tervezem kb szept-ben megy bölcsibe én meg ha nem találok munkát okt-ben, elmegyek munkaügyi által dolgozni ők mindig biztosítanak munkát(többször voltam már pedasszisztens általuk két munka között)


szóval ha nincs semmilyen igazolásom akor is mehet bölcsibe?


2015. ápr. 22. 08:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nem vagy normális utolsó, szerinted én meg hogy fogok úgy dolgozni, ha nem jár bölcsibe??

pl októberben kiadják és mondjuk okt 10 től van munkám...


és ha csak 4 órás lenne attól még járhat 8-ba?

2015. ápr. 22. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!