Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Uzsonna után kiviszik Nálatok...

Uzsonna után kiviszik Nálatok a gyerekeket az udvarra? Nálunk leszoktak róla. Van erre előírás?

Figyelt kérdés
Kinek hova jár?Nekem Nyíregyháza, Aprajafalva.
2015. júl. 31. 06:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Huh, ez ám az intelligens válasz. ... Na mindegy.

Ha olyan jóban vagytok, miért nem kérdezed meg toluk? Nem az lenne evidens?

2015. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

68%-os:mi van Veled?Elgurult a gyógyszered?!Vagy pasi hiányod van?!Kicsit se volt ellenséges a kérdező,egész egyszerűen ÉRDEKLŐDIK!Vágod?

Különben nálunk csak akkor nem viszik ki Őket,ha esik az eső.Ebben a melegben is kimennek,előtte fellocsolják az udvart,ráadásul nagy árnyas fák vannak,így nagyon kellemes az idő.budapesti 3 gyerekes

2015. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk sem vitték ki az elmúlt 2 hétben. Előtte szünet volt 4 hétig, azelőtt kint voltak délutánonként.

Megkérdeztem, és azt mondták a túl meleg vagy eső miatt nem mennek ki. Budapesti bölcsi.


OFF: kedves utolsó válaszoló! Gusztustalan dolog szerintem ezzel jönni, hogy valakinek pasi hiánya van! Ha igaz, ha nem, nagyon primitív dolog azt feltételezni, hogy csak ezért lehet rossz kedvű, kötekedő, vagy egyszerűen felháborodott valami miatt!

2015. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jaj,13. válaszoló,ne legyél már ilyen merev!Gondolom hallottad már ezt a kifejezést....de ha úgy jobban tetszik:nagyon feszült lehet a válaszoló,ha már egy ilyen kérdés feltevésétől is robban,mint a bomba.Így megfelel?
2015. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok merev, csak hányok az ilyen dolgoktól, hogyha egy nő rosszkedvű, akkor menstruál vagy hiánya van! Miért kell így lealacsonyítani a nőket, mintha csak a hormonjaik irányítanák minket??? Ha te is nő vagy, még rosszabb... Legalább magunkról ne erősítsük ezeket az ostoba sztereotípiákat!
2015. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nos, Kedves kotozke, nincs pasi hianyom és nem is menstrualok. Egyszerűen felbax a kérdező és a hozzá hasonló okos szülő, aki ilyen negatívan áll ahhoz az emberhez, akire a gyerekét bízza. "leszoktak róla " - ez szerinted nem volt ellenséges? Még is kerdezhetne azt a szerencsétlent, aki majdhogynem a mimimalberert óvja, neveli, pelenkázza a gyerekét - és felesleges megjegyezni, hogy ő is ezt csinálja, mivel a beteg ember és egy kisgyerek marhára nem ugyanaz. Még lehet kérdezni a gondozonőtől, hogy miért nem mennek ki, de az már nehezére esik. Szidják csal orrba szájba azt érdemli, ugye?
2015. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13.és 15.:ne védd már!Olvasd már el,hogy megint milyen támadó,alpári,idegbeteg stílusban reagál!Igen,nő vagyok(amire ilyen ideggyenge,kötözködő nők esetében nem vagyok büszke),ráadásul 3 gyerekes,akinek a legkisebbje bölcsis....közel sem olyan stílusban tette fel a kérdést a Kedves Kérdező,mint amilyen fröcsögve,véres szájú módon válaszolt!Se támadó,se vádló,se "anyázó" nem volt.Csak ÉRDEKLŐDÖTT!Nyugodtan le lehet pontozni,akkor is úgy gondolom valami stiklije van a 68%-os válaszolónak.
2015. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Üdvözlöm edesanyadat, utolsó, üzenem neki, hogy együtt érzek vele.

Nem volt alpári, de most az leszek. A tököm tele van z ilyen tudalekos, szembe jopofizo, a hátad mögött szapulo szuper anyakkal, akikben annyi nincs hogy oda álljon elém, és megkerdezze, miért nem vittük ki a gyereket az udvarra. Komolyan, miből tartana?

2015. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
13 és 15-ös vagyok. Nem őt védem! Egyáltalán nem mondtam, hogy igaza van, vagy hogy tetszik a stílusa! Csak azt, hogy nem stílusos azzal visszavágni, hogy pasihiánya van. Ennyi.
2015. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!