Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Ilyen helyzetben mit lehet csinálni? Csak a bébiszitter marad?

Eredetileg lányom három éves koráig itthon maradtam volna, de a munkahelyem burkoltan közölte hogy vissza kellene mennem télen, amikor a lányom kettő lesz. A bölcsis beiratkozási időszak már letelt, a bölcsik megteltek, nekem meg nincs kire hagyni a lányom.

Esetleg családi napköziben lehet még hely? Egy bébiszitter mennyibe kerülhet heti kb 3-4 napra 10 órával számolva?

2015. aug. 14. 13:30  Privát üzenet  

A válaszok

Családi napköziket járd végig a környéken vagy a munkahelyed környékén! Én júliusban írattam be a fiamat,szeptembertől kezdhet (az "állami" bölcsi meg az ovi is teli van,mióta ingyenes az étkezés)

Mi Csongrád megyében egy kisváros közelében lakunk,itt tudnék ajánlani; de te biztosan másfelé laksz.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. aug. 14. 13:36 Privát üzenet

Utána érdeklödsz, nem kizárt, hogy utólag is be lehetne adni bölcsödébe, ha nincs meg még a létszám, de családi napköziben is kérdezösködj, vagy marad a bébiszitter, de az nem olcsó mulatság.

Esetleg még a környéken keresni tudsz olyan anyukát, aki otthon van egy hasonló korú gyerekkel és a tiedet is elvállalná napközben, természetesen nem ingyen, de olcsóbb, mint a másik megoldások. Persze ehhez olyan valaki kell, akire a mered bízni a kicsit.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. aug. 14. 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyáron a szomszéd néni vigyáz 6 éves kislányomra, napi 5-6 órát, úgy heti 3-4 nap. Elegendő napi 2000 forintot adnom neki?
Hogy telik egy napotok?
Angliai egyedülálló szülők vannak itt? Hogy oldjátok meg a gyerekfelügyeletet?
Hol talalhatok olcso, megbizhato lanyt, aki vigyazna az egy eves fiamra alkalmankent?
Akinek bölcsődei betegség esetén bébiszitter vigyáz a gyerekre, mennyit fizet neki?
Bölcsi vagy bébiszitter? Melyik a jobb?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!