Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ilyen helyzetben mit lehet...

Ilyen helyzetben mit lehet csinálni? Csak a bébiszitter marad?

Figyelt kérdés

Eredetileg lányom három éves koráig itthon maradtam volna, de a munkahelyem burkoltan közölte hogy vissza kellene mennem télen, amikor a lányom kettő lesz. A bölcsis beiratkozási időszak már letelt, a bölcsik megteltek, nekem meg nincs kire hagyni a lányom.

Esetleg családi napköziben lehet még hely? Egy bébiszitter mennyibe kerülhet heti kb 3-4 napra 10 órával számolva?


2015. aug. 14. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Családi napköziket járd végig a környéken vagy a munkahelyed környékén! Én júliusban írattam be a fiamat,szeptembertől kezdhet (az "állami" bölcsi meg az ovi is teli van,mióta ingyenes az étkezés)

Mi Csongrád megyében egy kisváros közelében lakunk,itt tudnék ajánlani; de te biztosan másfelé laksz.

2015. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utána érdeklödsz, nem kizárt, hogy utólag is be lehetne adni bölcsödébe, ha nincs meg még a létszám, de családi napköziben is kérdezösködj, vagy marad a bébiszitter, de az nem olcsó mulatság.

Esetleg még a környéken keresni tudsz olyan anyukát, aki otthon van egy hasonló korú gyerekkel és a tiedet is elvállalná napközben, természetesen nem ingyen, de olcsóbb, mint a másik megoldások. Persze ehhez olyan valaki kell, akire a mered bízni a kicsit.

2015. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!