Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kinek mennyi időt tölt bölcsib...

Kinek mennyi időt tölt bölcsiben a pici? Ti hányra hordjátok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Még beszoktatás alatt van, így alvásidő környékén, kora délután hozzuk el.

De később már nyolcig megérkezik és 4-5 között hozzuk majd el.


Viszont ő már most nagyon szeret ott lenni, reggel el se lehet normálisan búcsúzni tőle, mert amint földet ér a lába, már rohan be a szobába és tobzódik a társaságban/játékok között.

Emiatt a gyerek habitusától is függ, hogy mennyire szeret ott lenni, mennyire alkalmazkodóképes.

2015. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változó. Van, hogy 9-ig viszem és 4 után megyek érte. Van, hogy fél7-re megy és 4 után megyünk érte. Olyan is van, hogy 9től ott van és 6-ra megyünk érte.
2015. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7:00 - 16:30-ig.

A 16:30 a legkésőbbi időpont. Általában 4-re már ott vagyok érte.

7:40-16:00-ig dolgozom, de mindig van plusz időm, így azokat csúsztatom minden hónapban.

Mikor én megyek a lányomért, akkor rendszerint van még bent 8-9 gyerkőc, akik már akkor is bent vannak, amikor még csak beviszem a lányom reggel.

Sosem szóltak még, hogy sok lenne. Nem is tudok mit csinálni, dolgozni kell.

Egyszer bepróbálkoztak még az elején a du. 2 vagy legkésőbb 3 órával, aztán megkérdeztem tőlük, hogy a kieső 2 órás havi fizumat majd ők fogják kipótolni!? Azóta nem "szekáltak" ezzel a vigyem haza korán dologgal.

A bölcsőde egy szükséges rossz. A legtöbb szülő nyilván még otthon ülne a gyerekkel, amíg lehet, de nem lehet. Legalábbis az esetek 70-80%-ban.

2015. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk elég nehéz megoldani,mert nincs segítségünk és elég lehetetlenül dolgozunk mindketten.

Én minden másnap 3:45től (hajnal) este 10ig (fél 11 mire haza érek). Ilyenkor másnap én viszem a kicsit.

A páromnak ha olyan a munkája,akkor 6ra megy és estig van,vagy azért többségében 8ra megy és 5ig dolgozik.Ha 5ig vagy tovább csak akkor tud maradni,ha én épp szabadnapos vagyok.

Átlagban fél 8 és 8 között visszük és délután ha én megyek érte,mert itthon vagyok,akkor fél 4re megyek érte(3 után lehet) ha apukája megy érte,akkor pedig fél 8ra viszi és fél 5 körül tudja elhozni.

Mi heti 3 napot visszük általában,mert ha én pihenőnapos vagyok,akkor többször velem van itthon (hétvégén is dolgozom,a párom szerencsére nem)

2015. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha én viszem és apa megy érte akkor 7től 15:30ig

Ha ő viszi én megyek érte akkor 8tól 16:00ig.

2015. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 körülre viszem és 4 körül érek oda. Nagyon ritkán van kicsit tovább.
2015. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8-16-ig. Változó, hogy ki viszi és ki megy érte, hetekre előre be van osztva otthon.
2015. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 napot jár, mindegyik máshogy alakul:


1. nap : 9:30-tól 17:15-ig

2. nap : 9:30-tól 16:00-ig

3. nap : 8:00-tól 12:45-ig

2015. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!