Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Az normális ha a szülő elfelej...

Az normális ha a szülő elfelejtett pelenkát potolni akkor kakásan haggyák a gyereket?

Figyelt kérdés

Szoval a szülőnek egy szava se lehet.

Vagy?


2016. ápr. 7. 15:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akkor nem szolok semmit.

Én mindig potolok, ma is volt pelusa, csak èpp egyel kevesebb

2016. ápr. 7. 18:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

de miből gondolod, hogy direkt?

ha ilyeneket gondolsz akkor vidd el máshova, így semmi értelme, hogy a kákán is csomót keresel.

én is gondozónő vagyok és direkt soha nem hagytam kakásan gyereket, de napi szinten előfordul, hogy úgymarad egy ideig, főleg ebben a jó időben. kimegyünk, motoroznak, homokoznak, körbemegyek 20 percenként, meg ha odajön egy gyerkőc már reflexből simítom meg a fenekét, de így is ugye van, hogy 20 percig úgy marad. délutánról már ne is beszéljek, megnézem a gyereket, 10 perc múlva jönnek érte és nyakig kakásan veszi ki anya a homokozóból. eszébe sem jut, hogy direkt!

(arról ne is beszéljünk, hogy mikor télen kint vagyunk, nagy overálban, se nem érzem, se nem tudom kitapogatni, és ha egy órát kint vagyunk...)

előfordul ilyen, de soha nem azért, hogy kiszúrjak a gyerekkel vagy így utalgassak az elfogyott pelenkára :D

2016. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Du is kint vannak a gyerekek?

Nálunk eddig du nem vitték ki őket, csak 10 után.


Amugy furák voltak a gondozok is, általában infokat se kapok a gyermekrol csak a szokásost. Evett, nem aludt, különösebb nem történt.

Plusz info ha van, az általában negatìv. Baleset érte, vagy át is kellett öltöztetni ugy tele volt a pelus.

És ennyi.

2016. ápr. 7. 20:30
 14/15 A kérdező kommentje:
Szóval ma valahogy még ilyen minimalisan sem mondtak semmit a gyerekről.
2016. ápr. 7. 20:35
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

ha így áll, akkor tényleg keress más bölcsit ha van rá lehetőséged. vagy más csoportot. nincs azzal semmi gond, ők se fognak megsértődni, de a gyerekeddel vannak egész nap, ők látják el, ápolják, törlik le a könnyeit, nagyon fontos, hogy megbízz bennük! és ugye ez nincs így.

ha nincs lehetőséged váltani akkor esetleg kérj fogadóórát ahol elmondod a problémáidat, biztos jobban fognak akkor figyelni azokra a dolgokra amik neked fontosak :)

2016. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!