Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Agresszív godozónő a bölcsiben?

Agresszív godozónő a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Elkaptam ma egy jelenetet,egyik kis gyerköc nem akarta azt tenni amit a g.nő és ezért a g.nő szó szerint elráncigálta és ahogy ezt én láttam biztos hogy nem csak ugy finoman fogta meg annak a gyereknek a karját!!! Szoval ez igy rendben van? Beszoktatáson vagyunk és hát bizony eléggé elbizonytalanodtam!??

2016. máj. 18. 14:48
 1/4 Snorri ***** válasza:
35%
Nagyon nincs rendben! Vezetőség, jegyző! Jelezd a problémát! Nincs olyan dolog, ami miatt ez normális reakció! Nagyon komolyan sérülhet a gyerek!
2016. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem, ez nem normális.

Fiam szeptember óta bölcsis, sokszor megyek úgy, hogy nem vesznek észre, mindig kedvesek, barátságosak a gondozónők a gyerekekkel. Ha sokat kell fegyelmezni hirtelen, akkor max határozottan, hangosan szólnak. Ennyi. Abból már tudják a kicsik, hogy rendet kell tenni pl.

De fizikailag nem nyúlnak hozzájuk. Még ennyire sem, hogy megfogja a karját egy gyereknek.


Jelentsd mindenképpen.

2016. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Mindenképp jelentsd a dolgot! A saját gyereked és a többi érdekében is.

Más szülő még sosem látta hallotta h durva a kicsikkel?

2016. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam még mas szülökkel mivel mi 10-re jarunk! Valahogy nem az igazi a légkör tehát nem érzem azt hogy szivesen hagyom majd ott a gyermekemet! Lányom nagyon barátságos de nem akar még oda sem menni hozzájuk! Figyelni fogok és ha még egy ilyet meglátok közölni fogom vele hogy legközelebb én ráncigálom meg öt,és persze jelentem!
2016. máj. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!