Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit mondanál arra, ha a...

Mit mondanál arra, ha a gondozók folyamatosan azzal zaklatnának higy nem beszél a gyereked? (27 h)

Figyelt kérdés

Vezető logopédus leszögezte, hogy 3 éves korig tökéletes így is a gyermek, be se vigyem. Vagy a mozgás van előtérben vagy kényelmes, ebben a korban normális.


Mondott már pár szot, de nem használja viszont mindent megért, megcsinál, sőt, rafinált is.


Annyit látok csak hogy nem motivált még, teljes neki így is az élet.


De a gondozók már az agyamra mennek.egymás között híresztelik, es mindegyik már rossz szemmel nézi a gyermeket.

Nivel beszéltem az igazgatoval igy már inkább ugy mondják ugyanezt hogy előtte mondanak pár dicséretet a gyerekről es megint kezdik hogy otthon se beszél?meg stb...


2016. aug. 9. 21:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A hozzáértők mindent leírtak, tegyél lépéseket, mert itt gond van.

Az ilyen válaszokat szóra sem kéne méltatni, hogy majd 18 évesen fog beszélni, aki ilyet ír, az nyilvánvalóan semmit sem ért a témához, nem tudom, hogy minek szól hozzá.

A kérdés sosem ez, hanem az, amit a többiek is írtak, hogy milyen erre épülő területeken marad el a gyerek, lesz-e később pl. valamilyen tanulási zavara.


Én a fiammal magánúton indultam el, mert az tűnt a leggyorsabb megoldásnak. Mi TSMT tornával kezdtünk, nagyon tudom ajánlani.

2016. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyit, hogy a logopédia valóban úgy működik, hogy emberhiány miatt elküldik az embereket, és a suli előtti évben foglalkoznak velük egy évig, és úgy lökik be a suliba a gyerekeket. Tehát arra nem alapoznék, hogy ott mit mondanak.

2016. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Én is hordom tsmt-re.

Megkérdezhetem, nálatok hány perc egy fogkalkozás?

2016. aug. 10. 21:30
 24/31 anonim ***** válasza:

Mi úgy jártunk, hogy x hetente kellett menni, kaptunk egy feladatsort, amit otthon csináltunk. Ő időnként ellenőrizte, újat adott, tehát volt egy fejlődés.

Átlagosan heti 3-4 alkalommal kellett csinálni és egy alkalom olyan 40-50 perc volt.

2016. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nálunk egy feladatsor hajszálpontosan negyed óra...vagy a tanár csinálja a gyermekkel, vagy én, de nem tart tovább...
2016. aug. 10. 23:23
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Majd én eldöntöm mihez értek és hogy nevelem a gyerekemet te kis...!!! Nem fogom húrcolászni tök fölöslegesen mert semmi baja! Te meg azt csinálsz amit akarsz! ;)
2016. aug. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Negyedóra? 😂😂😂 Vicc az, nem tsmt. Ideje lenne felebredned
2016. aug. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

26-os: a stílus maga az ember. :)


TSMT: valóban nagyon kevés a negyed óra. Nekünk a heti 4x40-50 percnél is mondta, hogy ha mondjuk egyet kihagyunk rendszeresen, akkor már nem fog fejleszteni, csak szinten tartani.

2016. aug. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Kerestem másik tanárt.
2016. aug. 11. 12:39
 30/31 anonim ***** válasza:

Én is kaptam az ívet, főleg mivel az én fiam harapott is, amikor nem tudta megbeszélni a konfliktusát. :(

A vele egyidősek már teljes mondatokban beszéltek, amikor ő még az első szavaknál járt. Most jövő hónapban lesz 3 éves és most mond teljes mondatokat még nem teljesen tisztán. Semmi gond nincs vele, egyszerűen később kezdte.

2016. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!