Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Azok a babák, akik 1 éves...

Azok a babák, akik 1 éves koruk előtt bölcsődébe kerülnek, nem kötődnek kevésbé az anyjukhoz?

Figyelt kérdés
Hiszen még elég picik és a nap nagy részét a gondozókkal töltik.
2016. aug. 13. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Hollandiában élünk, mind a két gyerek 8 hónaposan került bölcsibe. Igaz, nem 5*9-10 órában, sz szerintem nagyon sok lett volna. Heti 3 délelőtt mentek 1 éves korukig, aztán heti 4x, majd ott is aludtak heti 4x.


Most 8 és 10 évesek, a férjemmel mind a ketten 6 órában dolgozunk, kötetlen munkaidőben. Más a kötődés a gyerekekkel. A kicsi sokkal erősebben kötődik hozzám, nem tudom, mi az oka. Más személyiségek. Inkább ezen és a szülőn múlik szerintem.

2016. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évesen kerültem bölcsibe, állítólag imádtam, úgy is emlékszem egyébként. Viszont én állandóan anyámmal akartam lenni ovis koromban, nehezen tudtam elengedni, kivéve az ovit. De a nagyszüleimnél nem akartam maradni, holott imádtam őket. A mai kapcsolatom anyámmal szörnyű, nulla bizalom. De ezt szerintem a személyisége és nem a koai bölcsi okozta.
2016. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónaposan ment bölcsibe. És nem vagyok szörny! :) Egyedül maradtam a két gyerekkel és előtte is én voltam a családfenttartó. Vissza kellett mennem. Amúgy, én megértem, aki előbb vissza akar menni dolgozni. Én kb. 6 hónapos koruktól éreztem a gyerekeknél, hogy szűkül be a tudatom, már csak a kakis pelenka és a tápszer mennyisége volt a témám... Lehet lepontozni! :)
2016. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat! A fiam, aki most 3, nagyonis kötődik hozzám. Fel sem merült, hogy egy grammnyival is kevésb kötődne.
2016. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!