Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti beadnatok 8 hónapos babatok...

Ti beadnatok 8 hónapos babatokat bölcsibe?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni dolgozni hogy több bevetelunk legyen, de nincs szivem beadni meg ilyen kicsinek. Ti mit gondoltok erről?
2016. szept. 2. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
1 éven aluli gyermeket kizárólag akkor adnék bölcsibe, ha a munkám nélkül éhen halnánk. 1 éven aluli babának az anyja mellett van a helye.
2016. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam másfél éves, és most kezdte a bölcsit - mi tudtuk, hogy ennyit tudok majd itthon lenni vele, és még így is nehéz szívvel vártam a kezdést.


VISZONT

A szomszéd csoportban van két kisbaba is, 8-10 hónaposak. Gyönyörűen bánnak velük a gondozók - van külön rácsos ágyuk, az udvaron leterítenek nekik nagy pokrócot játszani, külön babás játékaik vannak, figyelnek rájuk, viszik, fejlesztik őket.


Ha nem lenne szükséghelyzet, valószínűleg nem vinném ilyen korán bölcsibe a gyerekemet, de úgy látom, hogy ha mégis úgy alakulna, nyugodt lennék, hogy jó kezekben van.

2016. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én babóm potn 8 hónapos volt mikor kezdte a bölcsit, én meg mentem dolgozni.
2016. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!