Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben mit csinálnak a még...

Bölcsiben mit csinálnak a még nem járó babákkal?

Figyelt kérdés

Egész nap a kiságyban hagyják? Vagy biztosítanak nekik teret, hogy mozogjanak, próbálkozzanak a kúszással, mászással?

Vagy max. járóka?

És 1 gyerek/járóka vagy "összeteszik" őket?


2016. okt. 12. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ahova a lányunk járt, ott ahányszor csak láttam, mindig kézenfogva járatták szerencsétleneket. Rossz volt nézni.
2016. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Járókaba teszik őket. Szabad teret akkor biztosítanak, ha csak járni nem tudó gyerekek vannak a csoportban. Több gyerek esetén nem jarokat használnak, hanem babakeritessel kerítek el nekik egy részt a csoportszobabol
2016. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mikor én bölcsiben dolgoztam,ott volt egy pici, alig 1 éves kisfiú. Mászhatott szabadon, csak figyelni kellett ne üsse be a fejét,vagy a többi ne lèpjen rá a kezecskèjére ilyesmi. Délutàni alváshoz raktuk csak kiságyba.
2016. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a bölcsiben egy pici lány volt, mikor szoktattam a kislányomat. Neki volt külön egy elkerített rész játékokkal. Oda akkor tették be, amikor nem tudtak külön figyelni rá, pl a többi gyerek ebédelt, vagy éppen öltöztették őket és csak egy gondozónő volt a csoportban. De amúgy sokat volt szabadon, csak ő egy extra mozgékony kislány és mindig valakinek rajta kellett tartani a szemét.
2016. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez bölcsi függő. Ahova mi járunk ott a még járni nem tudó babák is szabadon vannak, csak amikor valami olyasmit csinálnak a nagyobbak (vegyes csoport van) , mondjuk táncolnak vagy ilyesmi akkor teszik be járókába a picikét. De egyébként ők is kúsznak, másznak minden felé. Ill. néha kompot használtak.
2016. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Magyar bölcsődében bébikompot?

Szegény Pikler Emmi forog a sírjában. És hol volt eközben a bölcsődei gyerekorvos?

2016. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Bölcsödei gyermekorvos?? Szerintem olyan nem sok helyen van.

A lepontozás megint nem értem. Miért kell a válaszokat lepontozni? Csak leírták, náluk hogyan működik, túl sok befolyása senkinek nincsen rá. Ha nem tetszik a bölcsi, miért a válaszolót kell pontozni?

Nekem sem tetszik, de nálunk is járókában vannak a járni nem tudó vagy bizonytalanul lépkedők, elvileg a saját érdekükben. Van még mellettük vagy 15 2-3 éves.

2016. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat, én felfelé pontozok minden tapasztalat szülte választ.
2016. okt. 14. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!