Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Minden szülő ennyire félti a...

Minden szülő ennyire félti a munkahelyét, hogy inkább betegen viszi a családi napközibe a gyermekeit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem dolgozni gondozóként.

Nagyon le vagyok döbbenve.

Sok szülő képes a beteg gyerekének is igazolást "intézni" és bedugni az egészségesek közé.(vigyorogva)

Kérdezem én, miért? Mire jó ez?

Ok, félti mindenki a munkáját de úgy gondolom, hogy a gyerek a legfontosabb.

Mindegy, hogy a kicsik lázasak otthon kapnak Nurophent és mehet fertőzni a többit.

Ha pl a gyerek hány, hozza másnap is mert a gyerek csak "befal"

Napokig lehetne sorolni a magyarázatokat.

Nagyon bosszantó, mert egyszer azt veszik észre, hogy pénzük van de gyerekük nincs...vagy még azt sem.

Máshol is ilyen kiábrándító a helyzet??Vagy csak én találtam rossz "közeget"?

A gyakrolati helyemen (állami bölcsi) teljesen más volt.


2016. dec. 2. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja és lefertozik a csoportot a neveloket mert megy a munkahelyre. Bruhaaaa
2016. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudod, ha minden fillér számít - bár úgy minek gyereket csinálni -, akkor igen, elmegy dolgozni, mert ha kicseszik, úgy ételre sem lesz pénz.
2016. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Naphosszat tudnánk erről vitatkozni. Ez egy ördögi kör. Első az egészség de persze ehezni se jó. :(
2016. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell úgy beszarni, ijesztgetnek
2016. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Íme a nyugaton dolgozó kéttannyelvű ovodai óvónéni aki olyan oviban dolgozik,ahogy 700 euró (!) a havi díja a gyereknek:


Igen, a szülő behozza. Igen, át kell vennünk és igen,mi vígasztaljuk őket. Két eset van,amikor nem: ha lázas (38 minimum,mert a 37,8 csak hőemelkedés) vagy ha hány. Ebben azbesetben kötelezően 24 óra óvimegvonás van,nem.hozhatja be. Bármilyen más esetben átvesszük a gyereket, orrot törlök, vízagsztalok, hallgatom a nyűglődést. Mert én ezért kapom a pénzem, ez a dolgom. Én sen szeretem,de ez a hivatás ezzel jár. A hentes sem mondja az,hogy csak csípős kolbászt árul,mert a simát nem szereti. Az ingatlan ügynök is megmutatja a házat 100 embernek,holott vszinű egyik sem veszi meg.


A mi munkánk ezzel jár,nem csak az énekelgetés és kirándulás tartozik bele. Rengeteget vagyok emiatt én is beteg,de nem tudok ezzel mit csinálni.

2016. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én például zenetanár vagyok, azt viszont tényleg nem értem, hogy arra a fél órára minek hozza be a szülő a beteg gyermeket. Fél méterre sincs tőlem a gyermek, fújja rám telibe a beteg levegőt, kivédhetetlen, hogy ne kapjam el. Aztán mehetek tp-re és a többi 20-nak sem tudok órát tartani. Nem mellékesen elég nehéz egy fúvós hangszert jó kis flf-fel megszólaltatni.
2017. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!