Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért érdeke egy bölcsödének...

Miért érdeke egy bölcsödének hogy ne legyen rendszeres gyermekvédelmis gyerek?

Figyelt kérdés

Gyermekem lassan megy oviba, tavasszal iratom be.

A gondozok állandóan nyaggatnak azzal hogy mikor lesz 8 orás munkám es marketingelnek h pl az etkezés akkor is ingyenes lenne stb


Nem magyarazom nekik hogy ha lejonne a buszkoltseg es a gy.vedelmi akkor ugyis ugyanott lennék nem konnyu munkát talàlni stb pláne h igy több a gyermekkel töltött időm is kulönben csak vacsi fürdetésre látnám és nekem a gyermekem az első.


De szinte naponta ezen pattognak.


Mi állhat a háttérben?


2017. jan. 18. 22:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
de idöközben rájöttem ahogy valaki irta h felvételnél elönyt élvez a gyermek így.ezt nem akarják h az oviba felvegyék,amiért tudják hova szeretném beadni és ott tuljelentkezések vannak..
2017. jan. 20. 06:28
 22/24 anonim ***** válasza:

Hiába bizonygatod,hogy bölcsibe dolgozol,nekem akkor is egy hónap pont ingyen volt már,mert nem volt 87ezer az egy főre jutó. A 4évesemnek,aki 2015 októberében ment oviba,szeptemberében nem kellett kifizetni a kaját már. Előtte fizetős volt nekünk is.

De mellesleg a kérdező a kifogásokat gyártja ahelyett,hogy mondaná,nem akar többet dolgozni.

2017. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Bölcsődei felvetelnel előny a rendszeres gyermekvedelmi, óvodában Már nem, mivel egy ideje már kötelezo 3 éves kortól.
2017. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Ha megérné persze h másik helyre átmennék. Addig is itt meg vannak velem nagyon elégedve és szeretem a munkám is és a kollektiva is jo.

Más helyeken meg ki tudja mekkora a fluktuácio is.munkahelyváltás kockázattal

is jár.olyan könnyen osztjàk mások itt az észt.

2017. jan. 20. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!