Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok meddig lehet elhozni...

Nálatok meddig lehet elhozni a bölcsiből a gyereket? Jogos hogy egyik gondozó engem sürget?

Figyelt kérdés

Nálunk hivataloaaan fél 6. 3/4 6 a max határ este.

Max 17:20- ra a gyermekem már fel van öltöztetve indulunk.de addig ma az egyik gondozo folyamatosan kijárkált nézni hogy hol tartunk az öltözésben ésneki állt takaritani is és mondja hogy még eztis kell és annál tovàbb tart.holott a takarito takarit akik estis

műszakosak és jött is elkérni a felmosot tőle.

Hogyan kezeljem az ilyen gondozót aki drámát játszik és ugy kezel mint egy iskolábol késő gyereket?

(Az én gyerekem volt az urolso csak mert más 10 perccel ért be hamarabb a gyerekért)


2017. jan. 30. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
A lányunk 1 és 4 éves kora között volt bölcsis. Mivel az apja is és én is teljes munkaidőben egy masik városban dolgoztunk, így reggel kb. 7:50-től este 17:20-ig bölcsiben volt (köszöni jól van, mielőtt jönnének a lepontozók), soha nem szóltak be a gondozók, nem éreztettek semmit, nagyon szerették.
2017. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja a bölcsi reggel fél 7-től este fél 6-ig volt nyitva...11-es válaszoló voltam ismét. :-)
2017. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

1-es vagyok. Nem értem miért ne lehetne bölicsiben? Nem háromnegyed négy az átlagos, hogy odaérek, általában már háromkor. Csak előfordult már többször is a háromnegyed négy.

Mielőtt jön az, hogy elfoglalom a helyet a dolgozó anyáktól, leszögezném, hogy nálunk a városban szerencsére sok bölcsi van (kisvárosban lakunk), és már amikor terhes voltam megvolt a helye, konkrétan 6-os sorszámú volt :) tehát senkitől nem veszünk el helyet, egy szuper bölcsibe jár, nagyon szakképzett gondozókkal, minden teljesen új, az egész épület és ennek az az "ára", hogy egyházi. Számomra ez nem fáj, de nem ez volt az elsődleges szempont, hanem hogy jó legyen. Szóval nem értem mi a baj, miért ne lehetne bölcsis, nekem is lehet dolgom attól, hogy nem "dolgozok" MÉG!

2017. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Itt az ovi hasonló.

6-17-ig. Én 8körül viszem és 4körül hozza el az apja vagy én. 8kor 4 dbgyerek van kb minden csoportba,du 4-kor is. Hogy kinek mit dolgoznak a szülők,jó kérdés. Mert a gyerekek alig vannak benn. Egy csoport 18-24 fő.

Volt hogy elindultam 4-kor érte,de egyik anyukával beszélgetni megálltam kinn. 16:20-kor az óvónők kabátba álltak már és amint megláttak,már ott se voltak,a gyereket csak kitették,hogy itt van anya és annyi.

Szóval ne aggódj,nagyon sok ilyen van.

Itt a bölcsi 7-17-ig volt.

2017. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Nagynéném bölcsijében pont ezért tilos hazamennie a gondozóknak zárás elött! Ha nincs gyerek adminisztrálnak.

Nagyon el vannak kapatva a gondozók ebből a szempontból. Arról nem is beszélve, hogy úgy látszik, itthon nem dolgoznak az emberek igazán...

2017. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%
Engem már akkor baszkuráltak, ha négyre mentem a gyerekért. Én egyetemre jártam, nappalira, volt, hogy fél négyig volt órám, és mondtam az elején, hogy kb. fél ötre leszek ott az ilyen napokon. És már jött a sopánkodás, hogy olyankor már ott nincs egy gyerek se, négykor mindenkit elvisznek, de inkább háromra menjek, ha lehet. Sőt, egyszer fél 4-kor lecseszerintett az egyik gondozó, hogy "lebuktam", mert ő látott engem a kapuból már háromkor, és látta, hogy még bementem a boltba, aztán hazamentem a szatyrommal. Mondjuk akkor elmentem a vezetőhöz, és nyomatékosan megkértem, hogy tegye helyre az illetőt, mert nem tartozom elszámolással az időmmel kapcsolatban. Teszem hozzá, én akkoriban egyedül neveltem a fiam, és igen, csak ilyenkor volt lehetőségem arra, hogy gyerek nélkül elintézzek egy gyors bevásárlást. Miért rosszabb a gyereknek, ha ez alatt még játszhat, ahelyett, hogy végigrángatnám a bolton? Ja, persze, nem a gyereknek rosszabb, hanem a gondozónő nem mehetett haza hamarabb. Mondjuk nem csak miattam, még egy csomó gyerek bent volt.
2017. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyszerűen hihetetlen...! Ez egy munkahely basszus, nem jótékonysági intézmény! Na ezért nem szabadna őket előbb elengedni. Én sem mehetek haza, ha nem jön a gyerek, de van is dolgom elég. Jól fenékbe kelkene rúgni az ilyen dolgozókat!
2017. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!