Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi legyen a farsangon a...

Mi legyen a farsangon a kisfiam, ha autókon kívül szinte semmihez nem kötődik max ugy ahogy a plüsseihez? Katica, nyuszika

Figyelt kérdés

De személyekhez még abszolut nem.pl nem öltöztethetem tűzoltonak, mentősnek,mivel az embereket mellőzi is, csak a járművekkel játszik, ruházatrol sem tudja beazonosítani ki orvos, ki rendőr, utcán sem érdekli, csak a sziréna és villogo lámpa. A pokember tetszik ugyan neki, de nem is érti mi a lényege, csakhogy maszkos piros hős.

Beszélni még ugyan nem beszél, de tisztán látni, hogy ötlete sincs.


Persze ha tiz jelmez lenne előtte, tudna választani, de én akarok neki varrni, nem egy kölcsönzőbe vinni élete első farsangján.


2017. jan. 31. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt már a gyerek jelzőlámpa. 😊

Szürke ruha, és ledes villogót erősítettem a ruhára, a három szín pedig színes műanyag lap volt, konkrétan papírboltban vettem színes tasakokat, azt ragasztottam fel a LED fölé, a hasára.

2017. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor legyen tűzoltó, aztán a kezébe adsz egy tűzoltó kisautót. Meg jó kiegészítőket kapni pl sisak, palack, csákány. Tuti tetszene neki.

De tényleg ne bonyolítsd túl, pláne hogy élete első farsangja, ahogy írod, erről nekem az a meglátásom, hogy neked túl fontos, neki fogalma sincs, csak majd látja a sok gyereket beöltözve és persze ő is örül, ha van jelmeze.

Szeritnem olyan legyen amit meg tudsz csinálni egyszerűen.

Valahol a neten láttam túró rudi jelmezt az is jópofa, fehér lepedő piros pöttyökkel, felirattal, egyszerűnek néz ki.

2017. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tűzoltó, köré meg papírból csinálsz tűzoltó autót, amit le tud venni.
2017. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet autó jelmezt csinálni kartonpapírból, vagy dobozból. A gyerek belebújhat, a két vállán pánt tartaná az egészet mondjuk ő lenne benne a vezető, vagy autóversenyző.
2017. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!