Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Véleményetek erről ahogy...

Véleményetek erről ahogy hazajött ma kisfiam a bölcsiből?

Figyelt kérdés
Magán bölcsiről van szó,max 4en szoktak lenni de ma csak ketten voltak a kisfiam és egy vele egyidős kisfiú 2 évesek,a kisfiamnak a homlokán egy 2centis pukli picit szét is nyilt plusz az orra is sebes volt!A kisfiu hozzá vágta a fa kockát,teljesen megdöbbentem hogy nem lehet két gyerekre figyelni!

2014. szept. 15. 21:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze,most lehet azt mondani, ezért fizetitek de melyik szülő mellett nem történt baleset a gyerekkel.
2014. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha a gyerek mellett állsz, és figyeled minden mozdulatát, akkor se biztos, hogy ki tudod védeni az ilyet. Lányom egy időben minden evésnél kiborította az italát a pohárból. Tudtam, hogy ki fogja borítani, lesben álltam mellette, mégis 10-ből 8-szor sikerült neki.
2014. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ez történt, mármint, hogy odavágta a kockát a másik gyerek, akkor ez tipikusan egy olyan baleset, amit akkor sem tudsz kivédeni, ha közvetlenül mellettük vagy.
2014. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Értem az aggodalmad, hiszen abban igazad van, hogy egy magánbölcsitől, ahol csak ketten vannak, azt várja az ember, hogy megfelelően odafigyeljenek. De! Ahogy a többi anyuka is írta, balesetek előfordulnak akkor is, ha a kicsi ott van melletted. Kellemetlen és ijesztő tud lenni, ha sebesen kapod vissza a gyermeked, de egy egyszeri alkalomból még nem kell messzemenő következtetést levonni! :) Mielőbbi gyógyulást a kicsikédnek!
2014. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy már nem csak az én kisfiammal történt ez!A múlthéten egy másik kisfiunak támadt mind a tiz körme nyoma ott volt az arcán majd volt olyan is hogy felmászott a szekrényre!
2014. szept. 15. 21:32
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja és azt szóvá teszem azért hogy miért fa kocka miért nem műanyag!
2014. szept. 15. 21:34
 7/33 A kérdező kommentje:
Nekem is két gyerekem van sőtt sokszor volt hogy vigyáztam a keresztfiamra majdnem egy idősek és érdekes én tudtam rájuk vigyázni ez volt a feladatom akkor!Neki meg ez a munkája!
2014. szept. 15. 21:36
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Ez a gyerekkor velejárója.
2014. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

egy hirtelen dobás szerintem is kivédhetetlen, és a karmolás is.

A fa játékok pedig jók.

2014. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak hisztizel, hogy jaj, a pici fiammal mi lett?

Hát ez ilyen, akár magánbölcsi, akár állami. Mi lesz az oviban? Ott többen lesznek akkor is, ha magánba viszed! Jaj, meg még mik lesznek.

2014. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!