Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kislányomat nyárra be tudom...

Kislányomat nyárra be tudom adni bölcsödébe? Van rá esély, hogy beveszik? A bölcsikben mikor van általában nyári szünet?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdené az ovit. Eredeti terv az (volt) , hogy szeptemberben beszoktatom az oviba és októberrel visszamegyek dolgozni.

Viszont a munkahelyemen azt szeretnék, hogy már júliusban visszamenjek dolgozni.

Most nem tudom mit csináljak. Van értelme egyáltalán két hónapra beszoktatni egy bölcsibe, majd szeptembertől az oviba? Nem rossz ez neki? Egyáltalán augusztusban van bölcsi?


2017. márc. 2. 13:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
En csak oviba vinnem.
2017. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagyon szokták nyárra bevenni a gyerekeket bölcsibe. Menj vissza júliusban dolgozni de vedd ki egyből az összegyűjtött szabikat, azzal simán kihúzod szeptemberig és mehet oviba a pici.
2017. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Igen, csak, hogy ők azt szeretnék, hogy dolgozzak is, ne csak szabin legyek:)

Pont azért, hogy a többiek el tudjanak menni szabira...

2017. márc. 2. 13:40
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
Mindenképp meg kell kezdened kivenni a felgyülemlett szabit.
2017. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
hát ez nehéz ügy.. az oviba nem kezdhet előbb? mert annak több értelme volna,ha ősszel amúgy is ott kezdene
2017. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk majusban is kezdhet a gyerek az oviban. Feletek? Hogy van a szunet? Esetleg csaladi napkozi? Mamak?
2017. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Az oviban úgy tudom, hogy pont augusztusban van szünet.

De egyébként is, ahhoz, hogy mondjuk júliusban kezdjen leghamarabb júniusban be kellene szoktatni, és hát a szobatisztaság feltétel, ami nem tudom meglenne e addigra. Novemberben lesz csak három.

2017. márc. 2. 13:47
 8/34 anonim ***** válasza:
82%

az én lányom is májusban kezdett,bár ő addigra betöltötte a 3at.nem tudom ez nálatok feltétel e.

de én a helyedben megbeszélném az óvodával-hátha szerencsével jársz..

2017. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
És mi lenne ha nem idén szeptemberrel kezdené az ovit,hanem jövő ősszel.Amúgy is csak akkor lesz oviköteles.És akkor most nyárral add be bölcsibe.Akkor egy évet járna oda.
2017. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

9es!

de ott meg nem biztos hogy maradhatna ha elmúlt 3.

mert felénk ha betölti akkor oviba kell vinni.persze egy próbát megér..

2017. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!