Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom úgy ment el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom úgy ment el, hogy időre van szüksége, ha egy hét után sem jött vissza, van még rá esély, hogy visszajön? Van itt olyan, aki újrakezde szünet után, és működött?

Figyelt kérdés

32/n


elment, mert az utóbbi időben voltak veszekedések, és ebből elég volt neki.

azt mondja, nincs senki más, csak nyugalomra van szüksége.

eltelt egy hét, elment albérletbe.

beszélünk minden nap egy keveset, de ő olyan közömbös.

most azt mondja, nem tudja, hogyan tovább, de ezzel nem csak engem akar nyugtatni? vagy tényleg van rá reális esély, hogy nem tudja, mit akar?

több, mint 10 évet voltunk együtt.

ő azóta szórakozik, bulizik, ez neki biztosan jó, de a közös jövőnk szempontjából ez mit jelenthet?

hogy kitombolna magát, és visszajön, vagy ilyenkor rájön, hogy mennyivel szabadabb, és sosem jön vissza?

ti voltatok már hasonló helyzetben? mi lett a vége?


2016. nov. 6. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

A szünet csak arra jó, hogy ne kezdj el azonnal hisztizni a szakítás miatt, időbe fog telni, mire leesik neked, hogy eszébe sincs visszamenni hozzád. Már külön lakik, albérletere is beruházott, szóval én a helyedben elkönyvelném, hogy ezt elb.asztam, és továbblépnék.

A legjobb az lenne, ha nem erőltetnéd a beszélgetést sem, senkinek se jó, de neked főleg nem. Még nehezebb lesz lezárni ezt az egészet, és elfogadni, hogy örökre elment.

2016. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Több mint 10 év eltelt úgy hogy se házasság se gyerek se semmi se? Én elvesztegetett időnek érezném ezt a helyedben. Nem vagy már fiatal, te döntesz vársz rá és további értékes éveket veszítesz az életedből vagy keresel olyat akinek nem az az életcélja hogy bulizzon. Hanem egy közös jövő építése.
2016. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Eltelt, igen, és jövőre akartunk gyereket.

Mindketten annak a hívei voltunk, hogy először megalapozzuk a jövőnket, hogy ne segélyből kelljen gyereket nevelni.

Elég nehezen jöttünk fel egy közepes szintre anyagilag, de sikerült. Azelőtt biztos, hogy még pelenkát sem tudtunk volna venni a gyereknek.

De aztán közösen összehoztuk a házat, a kocsit.

És jövőre jöhetett volna a baba.

Ő az évek során többször megemlítette a házasságot, sőt gyűrűm is volt. Voltunk barátok lagziján, több, mint fél millióba került, mi ennyit nem tudtunk volna rászánni. Aztán beszéltük, hogy igazából nem igényeljük a felhajtást, menjünk be a városházára. Aztán valahogy ez is elsikkadt.

Amikor néha szóba került, akkor mondtam hogy semmin nem változtat a papír, anélkül is szeretjük egymást, vagy aki menni akar, azt egy papír sem tartja vissza. Szóval mondtam, hogy az esküvőre szánt pénzből inkább nyaraljunk, vagy költsük a házra.


Nem a bulizás az életcélja, sőt eddig nem is volt bulizós. Eddig azért gürizett, hogy nekünk jó legyen. Hogy haladjunk a felújítással. Jövőre akartuk korszerűsíteni a fűtést, és felhúzni egy plusz szobát, hogy legyen gyerekszoba. Túlórákat vállalt be fáradtan is, hogy egyről a kettőre jussunk.

Csak azóta bulizik így, mióta elment.

Mert az összes haverja szingli, egyedül él, vagy más haverral albérletben, és mindig mennek inni, meg ide-oda. Ő nagyon ritkán ment el, inkább jött haza hozzám. Meg a pénzt sem akarta elszórni.

De most ezek a barátok veszik körbe, és nem is baj, ha kiadja a feszültséget magából.

Nekem meg nőként olyan kollégáim vannak, akik idősebbek nálam, már nem buliznak, nem alszanak egymásnál, sőt családosak, gyerekeik vannak.

2016. nov. 6. 13:22
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mar eleg idot vesztegettetek el egymasra, most mar ideje lenne mukodeskepes felnott kapcsolatot keresni.
2016. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem te vagy véletlenül, aki elküldte a pasiját, és nem hitte el, hogy komolyan el is megy? Állandó veszekedések, külön is voltatok rövid ideig, stb.

Már akkor írtuk, hogy ez veszett fejsze nyele.


Hidd el, ha már albérletet is talált, akkor eszébe nincs hozzád visszamenni, amit én egyébként meg is tudok érteni. Tíz év veszekedés pont elég tud lenni, főleg ha te csak akkor tudod igazán értékelni, miután elment.

Előtte kellett volna megbecsülni, nem most sírni utána.

2016. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem küldtem el.

eléggé megdöbbentem, amikor elment.


azért ne 10 év veszekedést képzelj el.

volt ez is, az is.

én nem így emlékszem, hogy mindig csak veszekedés volt.

de ő most csak a rosszra emlékszik.

tudom, hogy nem tudtam őt értékelni, sajnos ez nagyon sok mindennel így van az életben, hogy csak utólag jövünk rá, mit veszítettünk, amikor már nincs meg.

ez lehet egészség, munka, párkapcsolat, bármi. szerintem ez tipikus emberi tulajdonság. persze ez nem önmagam mentegetése lenne.

sőt, igazából nagyon is jól tudtam, milyen jó dolgom van, és minden ismerősünk előtt őt méltattam. sőt, neki is mondogattam, milyen ügyes, akár itthon csinált meg valamit, amihez amúgy nem is ért, akár a munkahelyén volt valami. én mindig dicsértem. de most mégis csak a rosszakra koncentrál.

2016. nov. 6. 13:38
 7/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ez bizony 90%, hogy kuka
2016. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi még nem éltünk együtt amikor kisebb hullámvölgybe kerültünk. Elzárkózott a párom előlem és közömbös lett, de láttam rajta, hogy ő is szenved. Kértem, hogy beszéljük meg és döntsük el, hogy akarunk-e küzdeni a kapcsolatért, mert ha nem, nincs értelme beszélni sem. Végül a kapcsolat megmentése mellett döntöttünk, mert szeretjük egymást, de ehhez neki és nekem is akarni kellett. Külön töltöttünk egy kis időt és az idő alatt is szerveztünk programokat, hogy ne hidegüljünk el egymástól. Teljesen jól megvagyunk azóta, összeköltöztünk és szeretnénk esküvőt meg családot. Szerintem próbáld meg kipuhatolni, hogy szeret-e még és akarja-e még veled a közös jövőt, mert akkor érdemes küzdeni, de ha nem akkor nincs értelme rabolni egymás idejét. Én azért kívánom nektek a legjobbakat.

26N

2016. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

természetesen megkérdeztem, hisz csak ez jár az agyamban, hogy szeret-e még, és ez csak egy hullámvögy, vagy mindennek vége.

és amikor megkérdezem, azt mondja, nem tudja.

Hazudna, ha azt mondaná, nem jó most, hogy külön van, de közben néha hiányzom neki, és nézegeti a régi fényképeinket.

Bármi komoly kérdést teszek fel kettőnkről, mindenre az a válasz, hogy nem tudja.

2016. nov. 6. 16:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem volt itt gond bőven a gondolkodással is. Magadtól írhattál ide, amit akartál és a szöveg fele a pénzről szólt, meg hogy gyerekszobát kell építeni. Asszem ha én a fickód lennék akkor erősen gondolkodnék, hogyha 10 év alatt nem lehetett gyerek, meg lagzi (mert félmillióba kerül? wtf?) mi jöhet majd ha lesz egy gyerek vagy neadjisten kettő. Az biztos, hogy neki teljes halál lenne... ki nem keveredne a gürizésből.
2016. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!