Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély?

Figyelt kérdés
A srác akivel régóta kavarunk eldöntöttük hogy nem mehet tovább így. Vagy járunk vagy barátok. Azt mondta legyünk barátok mert nemtudja pontosan mit szeretne ezért tartsunk szünetet. Aztis mondta hogy nagyon vonzódik hozzám és nagyon tetszem neki. Szerinte ez a kis szünet segít eldönteni mit szeretne. De mikor erről beszélünk szomorú ő maga vallotta be meg nem akarj hogy vége legyen csak bizonytalan. Szíveket is ír egyfolytába. Múlthéten mikor egy napig nem találkoztunk akkoris teljesen kivolt. Szerintetek együtt leszünk valaha?? :( kérlek normális válaszokat adjatok! 15/L

2015. febr. 1. 23:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
"Azt mondta...". És a te véleményed? Ha te szeretnél többet is, miért nem mondod meg neki te magad?
2015. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Just like rómeo & julia
2015. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Nem :c Soha..
2015. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Beszélj vele hogy mit érzel. Te vagy a lány és ez ilyen téren hatalmas előny
2015. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló. Ez tetszett hiába nem tanács vicces volt :)

Mert nem merem elmondani neki. Félek,hogy visszautasít :(

2015. febr. 1. 23:16
 6/36 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Èn arra értettem hogy azután miután megbeszéltük hogy megpróbáljuk barátként.
2015. febr. 1. 23:17
 7/36 anonim ***** válasza:
Vagy épp ellenkezőleg, arra vár, hogy jelet adj neki. Most bizonytalan, nem tudja, hogy megéri-e. Biztosítsd hát arról, hogy igen.
2015. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Nincs ő és nincs én..."mi" vagyunk... beszéld meg vele. :) Sok sikert kis szöcske :P
2015. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van és tényleg csak egy biztos jelre vár :) tudom nem a külső a lényeg de mi most olyanok vagyunk mint a szépség és a szörnyeteg. Csak ebben az esetben én a lány vagyok a szörnyeteg. Vajon ez bántja?? :(
2015. febr. 1. 23:23
 10/36 anonim ***** válasza:
A csávó még szűz, ennyi! Előtted a feladat feloldani benne a gátlásokat!
2015. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!