Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem vettek vissza a munkahelyr...

Nem vettek vissza a munkahelyre, jeleznem kell a bölcsődében?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy visszavesznek, ezért bölcsibe adtam a gyereket. Aztán kiderült, hogy mégsem alkalmaznak! Jelenleg munkanélküli vagyok, 2 hónapja állást keresek, de ez nehezebb, mint gondoltam. Szégyenlem, hogy ilyen helyzetbe kerültem. Félek, ha szólok, a nehezen beszokott gyereket elküldik a bölcsiből. Így viszont rossz érzésem van, mi lesz, ha megtudják, nincs munkahelyem. Beszéljek a vezetővel?
2017. márc. 10. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Mivel munkát KERESEL, ezért miért lenne jó, ha kitennék a kicsit? AKkor talán könnyebben találnál? Na ugye, hogy nem. Aki dolgozik, annak is bármikor felmondhatnak. Ezért nem kell kivenni. MErt bármikor találhatsz munkát, és akkor hogy kezdenél???

Mi lenne, ha megtudnák? Megmondod, hogy igen, sajnos munkanélküli lettél, de keresel állást. Ennyi.

2017. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vették fel a bölcsibe h nem kértek munkáltatóit, akkor nem hiszem h tragédia lenne. De azért sajnos benne van a pakliban h " miattatok" nem vettek be olyan gyereket akinek a szülei dolgoznának/ dolgoznak.

Én mindenképp szólnék a bölcsiben h mi a helyzet. Márcsak a lelki nyugalmam miatt is.

2017. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Ha valoban aktivan keresel es maximalisan rajta vagy higy mielobb talalj, nem kell szolnid hisz barmelyik nap lehet munkad. Ha most kiteszik a gyereked akkor huaba talalsz ugysem tudsz kezdeni....


De ha csak "keresgelsz", magyaran parnaponta nezegeted a hirdetesed, haromhetente esetleg elmesz 1 interjura, magyaran nem surgos es igy is boldogultok akkor valoban csak a helyet foglalja a gyerek a bolcsiben olyan csaladtol, ahol muszaj anyukanak dolgoznia es van is hol. Szoval akkor szolnek.

2017. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!