Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Újpalotai bölcsődei felvétel...

Újpalotai bölcsődei felvétel hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Van valakinek friss információja arról,hogy mik a bölcsődei felvétel feltételei? Baj, ha csak a tartózkodási helyünk van itt (természetesen itt lakunk, csak más az állandó lakcímünk). Mennyivel előbb érdemes jelentkezni, van várólista? Csak azt veszik fel, aki munka miatt adná be a gyermeket? "a minek akarod bölcsibe adni, ha otthon vagy" kommentelők legyenek kedvesek ne írjanak. Okom van rá, hogy beírassam. Akinek van friss tapasztalata, legyen kedves írjon.
2017. márc. 10. 11:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszolókat. Tudtam,hogy a legtöbb komment arról fog szólni, hogy micsoda galád szülő az, aki egyéb okból akarja bölcsődébe adni a gyereket. Pontosan ezért írtam oda a kérdés leírásban , hogy ezek az emberek kíméljenek a válaszaikkal. Borzasztó rosszindulatú emberek vagytok-tisztelet a kivételnek. Aki ízt írta, hogy senkinek nincs köze ahhoz, hogy ki-miért adja bölcsibe a gyereket-az nagyon helyesen írta. Ha az ember feltesz egy egyszerű kérdést, akkor arra szeretne választ kapni, nem pedig tudatlan emberek rosszindulatú és csupán általuk feltételezett dolgokról olvasgatni. Egy szóval sem írtam, hogy nem megyek dolgozni. Miért ne érdekelhetne, hogy mi alapján veszik fel a gyereket? Még egyszer köszönöm annak aki normálisan válaszolt, a többi meg inkább ne ítélkezzen senki helyett, hanem menjen és érezze jól magát...ahogy írta is valaki. Rábízom,hogy hova...de lenne ötletem.
2017. márc. 13. 15:45
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja és még egy pár sor az idiótáknak. Diplomás ember vagyok, 11 év folyamatos munkaviszonnyal (másfél állásban), a férjem is dolgozik. Nem ingyenélő, lusta, ostoba ember vagyok. Jesszus Úristen csak feltettem egy kérdést. Remélem, ha bölcsibe fog járni a gyermekem, nem ilyen szülők gyerekei veszik majd körül.
2017. márc. 13. 15:48
 13/14 anonim ***** válasza:
diplomás emberként nem tudod felemelni a telefont és felhívni a bölcsődét hogy mit is kérnek?:-D
2017. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
DE, fel tudom. Képzeld, ennek az oldalnak az a lényege,hogy az emberek kérdéseket tesznek fel, ezt tudtad? Olyankor szokott érdeklődni az ember, amikor még nem annyira aktuális a dolog, csak kíváncsi a tapasztalatokra. DE mindegy is, nem magyarázkodok...sivár életed lehet.
2017. márc. 13. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!